مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5080 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 14:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ویژه برنامه‌های دهه کرامت درشهر زیر زمینی

مترو به دختران تهرانی گل اهدا میکند

مازندشورا: سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از بر پایی برنامه‌های متنوع دهه کرامت از 14 تا 24 مرداد در ایستگاه های منتخب مترو تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|بنی حسن گفت: معاونت اجتماعی - فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران با مشارکت معاونت اجتماعی - فرهنگی شهرداری تهران و سازمان زیباسازی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و ولادت با سعادت امام رضا (ع) به مدت 10 روز برنامه‌های متنوعی را در ایستگاه‌های مترو اجرا می کند.وی با بیان اینکه در دهه کرامت تمام ایستگاه‌های مترو آذین بندی و با نصب لمینت و پوستر فضاسازی می‌شوند، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه عکس با موضوع امام مهربانی و بانوی کرامت و بارگذاری کلیپ با موضوع دهه کرامت در مانیتور قطارها از دیگر برنامه های این ایام است.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در ادامه به برپایی جشن در ایستگاه‌های منتخب و نمازخانه ایستگاه‌ها اشاره کرد و افزود: غرفه‌های فروش کتاب، برگزاری ویژه برنامه در پایگاه ثابت نماز جمعه، اجرای موسیقی خراسانی و سرود در ایستگاه‌های مختلف از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام مبارک برگزار خواهند شد.
بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌ برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، وی در پایان خاطرنشان کرد: پنجشنبه 14 مرداد، شرکت بهره برداری مترو تهران در ایستگاه های منتخب با اهدای گل، ولادت حضرت معصومه (س) را به دختران تبریک می‌گوید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - برداری - کرامت - ایستگاه‌های - فرهنگی - اجتماعی - معاونت - برپایی - موضوع - برنامه - منتخب - سعادت - دختران - برنامه‌های - معصومه - ولادت -

نظر شما در مورد : مترو به دختران تهرانی گل اهدا میکند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها