مشت‌های گره شده‌ای که در برابر ظالمان کوبیده می‌شود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50800 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خروشی کم‌نظیر در روز قدس

مشت‌های گره شده‌ای که در برابر ظالمان کوبیده می‌شود

مازندشورا: آخرین جمعه ماه رمضان به روز قدس نام‌گذاری شد تا ملت غیور ایران حمایت خویش را از مردم مظلوم فلسطین به رخ جهانیان بکشانند و مشت‌های خود را بر علیه رژیم غاصب صهیونیستی گره کنند. حمایتی که از سرزمین ایران آغاز شده‌ است و مردم عدالت‌خواه سرزمین‌های دیگر را نیز با خود همراه کرده‌است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ملت ایران از گذشته تاکنون در برابر بی‌عدالتی‌ها ایستادند و فریاد حق را از هر گوشه و کناری سر دادند.

قصه دستان خسته و سنگ را همگان شنیده‌اند، قصه‌ای که برای سرزمینی در همین حوالیست، سرزمینی که مردمش از جنس اهل زمینند و دل‌هایی آسمانی دارند.

سال‌های درازی است که بی‌عدالتی و ظلم، سایه سنگین خود را بر روی مردم مظلوم فلسطین افکنده‌است و نفس کشیدن در هوای آزادی را از آنان ربوده‌است.

سال‌هاست که گریه کودکان از رنج ظالمان در خواب، خاموش می‌شود و صدای خنده‌شان از صحنه هستی محو می‌شود.

سال‌های درازی است، شیون مادران در داغ فرزندان، گوش فلک را کر کرده‌است و زخمی عمیق بر پیکر زمانه بر جای گذاشته‌است.

رژیم غاصب صهیونیست همان شیطان زمان است که چهره در نقاب کشیده‌است، گرچه تمام جهان ناحقی این رژیم غاصب را می‌دانند اما برای حفظ منافع خویش، مُهر سکوت را بر دهان‌شان حک کرده‌اند.

اما ایرانیان غیور سالیان درازی است که فریاد حقانیتِ صدای مظلومان فلسطین را سر می‌دهند و مشت‌های مرگ بر اسرائیل خود را بر دهان ظالمان می‌کوبند.

جمعه آخر ماه رمضان روزی است که بنا به دستور بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) به روز قدس نام‌گذاری شد تا غیرتمندان زمین به پا خیزند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایند.

مردمی که با دستانی خالی و سنگ‌هایی که افسانه شده‌است به جنگ این شیطان‌صفتان می‌روند و از جوانی خویش تنها صدای جنگ را شنیده‌اند.

کودکی نکردن‌های کودکان‌شان از چشم جهانیان جامانده‌است که این‌چنین خود را به خواب غفلت زده‌اند.

روز قدس، روز فریاد علیه رژیم غاصب صهیونیست است، روز فریاد علیه سکوت جهانیان که پُر از صدای شیون و فریاد مظلومان است، روز مشق‌کردن عدالت‌خواهی در میان کودکان سرزمین‌مان است.

در روز جمعه، ملت غیرتمند ایران زمین با هر باور و اعتقادی به پا می‌خیزند و برای نشان‌دادن ایستادگی خویش در برابر نااهلان در راهپیمایی کم‌نظیری حضور می‌یابند، تا نشان دهند که قصه پُر غصه نوازش‌های مادر بر گهواره پر از خون فرزندش را شنیده‌اند.

تا نشان دهند، لالایی‌های فراق پدر را خوب می‌دانند، تا نشان دهند ویرانی و آوارگی را خوب می‌فهمند، تا به تمام عالم ایستادگی را بیاموزند و عدالت‌خواهی را فریاد کنند.

در این جمعه بار دیگر خروشی کم‌نظیر به راه می‌افتد و بار دیگر دل‌های تکه شده فلسطینیان به حمایت هم‌نوعان خویش گرم می‌شود، بار دیگر استقامت در میان آنان از نو رنگی تازه به خود می‌گیرد و ظلم ظالمان محکوم می‌شود.

تا روزی که جهان چشمش با حضور منجی بشریت نورانی گردد و عدالت مهدوی، رنگی الهی به تمام عالم ببخشد.

صائمه یوسفی گل‌افشانی

انتهای پیام /86047/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #فریاد #ظالمان #فلسطین #شنیده‌اند #درازی #برابر #مظلومان #می‌دانند #حمایت #جهانیان #ایستادگی #عدالت‌خواهی #صهیونیست #کودکان #سرزمینی #مشت‌های #سال‌های #خروشی #مظلوم #کم‌نظیر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مشت‌های گره شده‌ای که در برابر ظالمان کوبیده می‌شود

*

*


X https://sport45.site/