مهاجم نساجی مازندران  از هواداران خداحافظی کرد

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50802 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با انتشار پستی در اینستاگرام

مهاجم نساجی مازندران از هواداران خداحافظی کرد

مازندشورا: محمد عباس‌زاده بازیکن گل‌زن و کلیدی تیم فوتبال نساجی مازندران که لیگ‌برتر را رها کرده و به عشق شهر و هوادارانش به نساجی بازگشت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی نوشت از همه خداحافظی کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، محمد عباس‌زاده بازیکن گل‌زن و کلیدی تیم فوتبال نساجی مازندران که لیگ‌برتر را رها کرده و به عشق شهر و هوادارانش به نساجی بازگشت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی نوشت از همه خداحافظی کرد.

وی در بخشی از متن به عشقش به هواداران پرشور و محبوب تیم شهر خسته اشاره کرد و گفت: روزهای خوب و بد زیادی را کنار هم تجربه کردیم و چه زیبا بود برای عشق‌مان جنگیدیم.

عباس‌زاده آمدنش به نساجی را ادا کردن حجت و دینش به نساجی برشمرد تا با این تیم محبوب راهی لیگ‌برتر شوند و حسرت 24 ساله قائم‌شهر را پایان بخشند.

این بازیکن گلزن و مؤثر تیم فوتبال نساجی مازندرن در بخش دیگر از متنش از صنیعی‌فر، نکونام و مجیدی تشکر کرد و گفت: شرایط از جانب برخی‌ها برایم طاقت‌فرسا شده و می‌خواهند مرا روبروی هوادار قرار دهند ولی نمی‌دانند که محمد تا همین‌جا هم به عشق هوادار جنگیده و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسد.

به گزارش فارس، این مطلب چندساعتی است که نوشته و به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است و اینکه چه اتفاقی افتاده که عباس‌زاده این مطلب را صفحه شخصی خود منتشر کرد هنوز مشخص نیست.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #عباس‌زاده #بازیکن #فوتبال #محبوب #هوادار #لیگ‌برتر #گزارش #مازندران #اینستاگرام #هواداران #خداحافظی #انتشار #قائم‌شهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مهاجم نساجی مازندران از هواداران خداحافظی کرد

*

*