پایانه بار همدان، پتانسیل ارتقاء وضعیت اقتصادی استان

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 07:37

کد مطلب: 50804 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون حمل‌ونقل راهداری استان همدان عنوان کرد:

پایانه بار همدان، پتانسیل ارتقاء وضعیت اقتصادی استان

مازندشورا: معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: حمل‌ونقل کالا در استان همدان به نحو مطلوب انجام می‌شود به گونه‌ای که در سال ۹۶ بیش از ۱۲ درصد میزان تناژ حمل کالا در استان افزایش یافته است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، مصطفی پناهنده اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت بارگیری حمل‌ونقل کالا در استان مطلوب است و افزایش ۱۲.۴ درصدی میزان تناژ حمل کالا در استان گویای این مطلب است.

وی افزود: در سال گذشته ۱۱ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۸۵۹ تن کالا در استان همدان جابجا شد که در مقایسه با جابجایی ۱۰ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۸۵۶ تن کالا در سال ۹۵، افزایش ۱۲.۴ درصدی را به همراه داشت.

پناهنده ادامه داد: عمده کالاهای حمل شده شامل محموله‌های نفتی از جمله بنزین، گازوییل، نفت کوره، نفت سفید و محموله‌های معدنی از قبیل سیمان، سنگ‌آهن، کنسانتره، سیلیس و شن و ماسه بوده است.

وی یادآور شد: همچنین محموله‌های کشاورزی مانند گندم، سیب‌زمینی، هندوانه، چغندرقند و انواع میوه‌جات در این مدت جابجا شده است.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری استان همدان بیان کرد: نکته‌ای که در این بین مهم به نظر می‌رسد این است که دغدغه رفع مشکلات و معیشت کامیون‌داران، این قشر تلاشگر جامعه، در اولویت است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #همدان #حمل‌ونقل #راهداری #محموله‌های #میلیون #جابجا #درصدی #اداره #وضعیت #معاون #پناهنده #افزایش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پایانه بار همدان، پتانسیل ارتقاء وضعیت اقتصادی استان

*

*