تردد نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/رانندگان از تردد در مسیرهای ناشناخته کوهستانی پرهیز کنند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 12:41

کد مطلب: 50812 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

تردد نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/رانندگان از تردد در مسیرهای ناشناخته کوهستانی پرهیز کنند

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: امروز تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان از مسیر شمال به جنوب برای خروج از استان به‌صورت پرحجم و در برخی مقاطع نیمه‌سنگین است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز گذشته شاهد خروج مسافران از محورهای مواصلاتی مازندران بودیم.

وی بیان کرد: امروز نیز تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان از مسیر شمال به جنوب برای خروج از استان به‌صورت پرحجم و در برخی مقاطع نیمه‌سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: در صورت بروز حجم ترافیک بعدازظهر امروز بحث محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان در دستور کار قرار دارد.

قدمی تصریح کرد: باتوجه به اینکه مسافران بسیاری روز گذشته از محورهای مازندران خارج شدند امروز نیز اگر شاهد خروج مسافران باشیم به‌طور حتم ترافیک روز جمعه روان‌تر خواهد بود.

وی درباره حادثه برخورد مینی‌بوس در محور سوادکوه، گفت: دلیل این حادثه، ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه در شیب و پیچ راه بوده که توصیه ما به رانندگان ناوگان عمومی مسافربری این است حتما از مسیرهای تعریف شده عبور کرده و از تردد در مسیر کوهستانی ناشناخته پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به محدودیت‌های ترافیکی اشاره کرد و افزود: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است.

این مسؤول یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌‌ها به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امروز و همچنین از ساعت 6 روز جمعه 18 تا ساعت 12 روز شنبه 19 خرداد ماه از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت هشت تا 22 امروز و همچنین از ساعت هشت روز جمعه 18 تا ساعت هشت روز شنبه 19 خرداد ماه ممنوع است، اضافه کرد: روز جمعه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود.

وی در پایان گفت: همچنین درصورت بروز ترافیک سنگین در محور کیاسر بحث محدودیت مقطعی این محور اعمال می‌شود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امروز #مازندران #کندوان #محورهای #تمامی #همچنین #ممنوع #ترافیک #مسافران #تریلی #مسیرهای #رانندگان #کامیون #خرداد #نیمه‌سنگین #اشاره #حادثه #کوهستانی #گذشته #ناشناخته #محدودیت #اینکه #یک‌طرفه #پرهیز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردد نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/رانندگان از تردد در مسیرهای ناشناخته کوهستانی پرهیز کنند

*

*


X https://sport45.site/