روز قدس آزمون پایداری و مقاومت جهان اسلام است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 15:07

کد مطلب: 50815 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

روز قدس آزمون پایداری و مقاومت جهان اسلام است

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر حضور پرشور ملت بزرگ ایران و همه مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، گفت: قدس آزمون پایداری و مقاومت جهان اسلام در برابر استکبار جهانی است.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری امروز در شهرستان ساری، با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امیر مومنان علی(ع) و با اشاره به در پیش بودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان( روز قدس )، اظهار کرد: امروز قدس نماد پایداری و مقاومت دنیای اسلام است و آزمونی برای سران کشورهای اسلامی است.

وی در ادامه ضمن اشاره به جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین طی چندین سال مقابل اشغالگری رژیم جعلی صهیونیستی افزود: مسئله قدس به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام روح الله(ره) مسئله اول جهان اسلام است و روز بیداری امت اسلام در برابر استکبار جهانی و در راس آن ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه ملت بصیر و همیشه در صحنه در طول 40 سال از انقلاب همواره یار و یاور مظلومان عالم بوده است، ادامه داد: باتوجه به فرمایش پیامبر اکرم(ص) " من اصبح ولم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم "وفرموده امیرالمومنین(ع) "کونوا لِلظّالِمِ خَصماً وَ لِلمَظلومِ‌ عَونا" ودر تبعیت از رهنمود مقام معظم رهبری و سایر مراجع معظم تقلید، بسیج همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس موجب شادی روح ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و ارواح مطهره شهیدان و مردم مظلوم فلسطین می‌شود و دعوت از همه مردم در این راهپیمایی عظیم و جهانی، دعوت به یک فعل معروف و دفاع از مظلوم است .

این مسؤول با انتقاد از مواضع برخی دولت‌های عربی و اسلامی که حیات خود را مدیون حمایت‌های غرب به ویژه امریکا می‌دانند ، مانند رژیم آل‌سعود و... تصریح کرد: برخی دولت‌های مرتجع و دیکتاتور دست نشانده عربی و اسلامی در منطقه مواضع غیر اصولی و خائنانه در مقابل جریان اول دنیای اسلام یعنی قدس و بیت‌المقدس اتخاذ می‌کنند و این جای تاسف است که امروز جریان‌های بیداری اسلامی در منطقه را نمی‌بینند و کورکورانه از رژیم اشغالگر قدس حمایت می‌کنند که به امید خدا تمام نقشه‌های شوم آنان قطعا تعبیر نمی‌شود.

شکریان در ادامه با دعوت از همه آحاد جامعه اسلامی و همه مسلمانان جهان با شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، تاکید کرد: روز جهانی قدس ، روز اجتماع جهان اسلام و همه آزادیخواهان جهان در برابر رژیم صهیونیستی است و این مشت‌های گره کرده قطعا روزی گلوی این رژِیم جعلی را خواهد فشرد و به نصرت و وعده الهی آن روز نزدیک است.

وی با دعوت از همه مسؤولیان، علما و روحانیون ، هیأت‌های مذهبی، فعالان قرآنی، فرهیختگان، نخبگان، دانش‌آموزان و دانشجویان هنرمندان و همه مردم ولایتمدار مازندران در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس ) ، گفت: به فرموده رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله ) این راهپیمایی هم زیباترین و تماشایی‌ترین راهپیمایی در برابر رژیم کودک‌کش اسرائیل خواهد بود و مردم روزه‌دار ایران اسلامی حماسه دیگری را خلق خواهند کرد که چشم استکبار جهانیان و متحدانشان را کور می‌کند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #اسلام #راهپیمایی #جهانی #صهیونیستی #انقلاب #رهبر #برابر #ادامه #مظلوم #مازندران #امروز #مقاومت #بیداری #پایداری #استکبار #مواضع #تبلیغات #منطقه #دولت‌های #فرموده #اشغالگر #مبارک #دنیای #مدیرکل #فلسطین #مسئله #اشاره #مقابل #رمضان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روز قدس آزمون پایداری و مقاومت جهان اسلام است

*

*


X https://sport45.site/