آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد در دفتر امام جمعه سیمرغ

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 خرداد 1397 - ساعت : 15:07

کد مطلب: 50816 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خبر خوب/

آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد در دفتر امام جمعه سیمرغ

مازندشورا: ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، باهمت خیران، مسؤولان کمیته امداد امام خمینی و سازمان زندانیان، یک زندانی از این شهرستان از بند زندان رها شده است.

 ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ  یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه شهرستان سیمرغ ضمن تشکر از مجموعه دست‌اندرکاران و خیران این اتفاق، اظهار کرد: مردم، خیران و معتمدان در جرائم غیرعمد یاری‌رسان  یکدیگر هستند.

وی با بیان اینکه اتفاق و حادثه ناگهانی رخ می‌دهند و تحمل این حوادث هم سخت است، گفت: باید در این اتفاقات همراه یکدیگر باشیم.

*‌ زندانی جرائم غیرعمد سیمرغی از بند زندان رها شد

محمد اصغری مدیرکمیته امداد امام خمینی سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد حضرت امام در ماه مبارک رمضان طرح مفتاح الجنه (بازدید مسؤولان از منزل مددجویان) است که در قالب این طرح از خانواده مددجویان زیرپوشش بازدید می‌شود.

وی افزود: در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان سال جاری در راستای طرح مفتاح الجنه دیداری با خانواده این زندانی جرائم غیرعمد داشتیم.

مدیرکمیته امداد امام  خمینی سیمرغ بابیان اینکه این شخص به دلیل سانحه تصادف در سال 94 و به خاطر اتمام تاریخ بیمه‌نامه شخص ثالث محکوم‌به پرداخت دیه 216 میلیون ریالی شدند که به علت عدم توان پرداخت دیه نزدیک به سه سال در زندان حضور داشتند، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده چند جلسه با شاکی این پرونده صحبت شد که با گذشت و ایثار شاکی این زندانی از زندان آزاد شد.

این مسؤول بابیان اینکه از خیران عزیزی که در این زمینه به ما کمک کردند سپاسگزارم، گفت: آزادی این زندانی عزیز با بخشش بخش اعظمی از دیه توسط شاکی محترم و حمایت خیران، انجمن حمایت از زندانیان و کمیته امداد امام خمینی شهرستان صورت گرفت.

86036/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #زندانی #سیمرغ #خیران #شهرستان #امداد #زندان #جرائم #غیرعمد #خمینی #اینکه #مدیرکمیته #خانواده #کمیته #بازدید #الجنه #پرداخت #بابیان #حمایت #مفتاح #مددجویان #امام‌جمعه #زندانیان #مسؤولان #اتفاق #اظهار #مبارک #رمضان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد در دفتر امام جمعه سیمرغ

*

*


X https://sport45.site/