سرزمین فلسطین نقطه اوج دنیای اسلام است/ قساوت قلب و توحش خوی قوم یهود است

تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 50834 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا:

سرزمین فلسطین نقطه اوج دنیای اسلام است/ قساوت قلب و توحش خوی قوم یهود است

مازندشورا: مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا با اعلام اینکه سرزمین فلسطین تنها یک سرزمین، آب، خاک و موقعیت جغرافیایی نیست بلکه نقطه اوج دنیای اسلام است، گفت: قساوت قلب و توحش در خوی و ذات قوم یهود جای دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام یدالله غلامی ظهر امروز در سخنرانی قبل از خطبه آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با فرا رسیدن روز جهانی قدس در مصلای بزرگ این شهرستان اظهار کرد: امروزه استکبار جهانی از اقتدار و ابهت ایران اسلامی هراس دارد.

وی با اعلام اینکه نابودی اسرائیل و پیروزی مردم فلسطین با اتحاد و همدلی همه ملت‌های مسلمان روی دهد، افزود: حضرت موسی(ع) برای قوم بنی اسرائیل و هدایت آنها از سوی خداوند آمده و برای نابودی فرعون با قدرت فرعونیان درگیر شده و آنها شکست داد.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا تصریح کرد: قساوت قلب و توحش امروزه توسط قوم یهود به امری طبیعی تبدیل شده است زیرا آنها دل‌شان همانند سنگ و حتی بدتر از آن است و از گذشته کشتن انبیا الهی برای‌شان آسان بود.

این مسؤول ادامه داد: یهودیان در یک روز 70 پیامبر الهی را سر بریدند و این نشان از وحشی‌گری آنها است.

غلامی با اعلام اینکه پیمان‌شکنی از مهمترین خصلت‌های آنها است، بیان کرد: سرزمین فلسطین تنها یک سرزمین، آب، خاک و موقعیت جغرافیایی نیست بلکه نقطه اوج دنیای اسلام است البته خدا هم می‌خواهد به مسلمانان بفهماند که فلسطین و بیت‌المقدس نقطه اوج آبادانی است.

وی با اشاره به بیانات امام راحل مبنی بر اینکه فلسطین پاره تن من است، یادآور شد: نقطه اوج خاورمیانه هم فلسطین و بیت‌المقدس است به همین دلیل آمریکا و دنیای غرب می‌دانند برای تسلط به خاورمیانه باید به فلسطین مسلط شود.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا با اعلام اینکه امروزه فرزندان نامشروع اسرائیل همانند پدران‌شان خوی و خصلت انسان‌کشی و کودک‌کشی دارند و دست به فجایع بزرگ می‌زنند، ادامه داد: آنها معتقدند که یهودیان باید همه دارایی خود را برای از بین بردن دیگر اقوام به کار ببندند و تلاش کنند تا هیچ ملتی پیشرفت نکند و آنها قدرت اول دنیا و منطقه باشند.

این مسؤول با بیان اینکه اگر از نگاه آنها داشتن انرژی هسته‌ای و بمب اتم برای کشورهای دنیا بد و حرام است چرا فقط می‌خواهند برای خودشان این امکانات را در اختیار داشته باشند، خاطرنشان کرد: اگر انرژی هسته‌ای و در اختیار داشتن علم آن بد است پس نباید یک یا چند قوم به صورت انحصاری از آن بهره گیرند.

غلامی تصریح کرد: یکی از راه‌های پیشرفت ملت‌ها دسترسی به علوم انرژی هسته‌ای است که در همه زمینه‌ها همانند پزشکی، کشاورزی، نانو و دیگر علوم پیشرفت و ترقی فراوان می‌آورد.

وی با اعلام اینکه استکبارگران در کشورهایی همانند عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، یمن و دیگر ملت‌ها دست به درگیری زده و آنها را به جان هم انداختند، یاداور شد: این حرکت از سوی آنها انجام شده تا برای همیشه ملت‌های مسلمان درگیر بوده و یودیان به کار خود بپردازند.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا با اعلام اینکه صهونیست‌ و یهود استکبارگر و انسان‌کش هستند چنانچه آدم‌کشی و کودک‌کشی در خون و جان آنها جای دارد، ادامه داد: آنها برای ما و ملت‌های اسلامی هیچ خیر و نیکی ندارند زیرا همیشه دست به غصب و کشتار می‌زنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه ایران تنها ملتی است که خداوند خوبی‌های فراوان به آن عطا کرده است، ادامه داد: امام امت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با درایت، بصیرت، آگاهی و شناخت برای نجات سرزمین فلسطین در ماه رمضان یک روز را برای حمایت از مظلومان و برائت از ستمگران اعلام کرده تا مظلومیت مظلومان بر همه ملت اثبات شود و در راه دفاع از مظلومان و مبارزه با زورخواهان مسلمانان و دیگر کشورهای آزادیخواه به پا خیزند.

غلامی با اعلام اینکه یهودیان با شعار از نیل تا فرات می‌خواستند گفته‌های خود را عملی کنند ولی انقلاب اسلامی جلوی همه زورگویی‌های انها ایستاده است، بیان کرد: انقلاب اسلامی سد بزرگ راه یهود و یهودیان بوده و با پیروزی انقلاب اسلامی استکبار به بن‎بست بزرگی خورده است و با ایجاد جبهه مقاومت به شکست خورد.

وی با اشاره به اینکه در جنگ 33 روزه و 22 روزه غزه به برکت انقلاب اسلامی پیروز شده و اقتدار و ابهت یهودیان از بین رفت، خاطرنشان کرد: دنیای استکبار اگر از امکانات و توان خود به بهترین شکل استفاده کند می‌تواند شاهد عدم  ظلم و کشتار در دنیا باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه روز قدس روز حمایت از مظلومان و نابودی ظالمان جهان است، گفت: در همه شهرها در این روز راهپیمایی شده تا اعلام تنفر، بیزاری و نفرت از بدخواهان و استکبار باشد.

این مسؤول بیان کرد: امام راحل و رهبر انقلاب برای روز قدس هدف را مشخص کردند که مهمترین آن محو اسرائیل است و وعده بزرگان دین روز به روز نزدیک‌تر می‌شود.

86012


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #فلسطین #اعلام #مسؤول #اسلامی #انقلاب #یهودیان #نمایندگی #مظلومان #استکبار #اسرائیل #ادامه #همانند #دنیای #غلامی #سرزمین #هسته‌ای #انرژی #پیشرفت #ملت‌های #امروزه #اشاره #نابودی #کشورهای #داشتن #باشند #ملت‌ها #کشتار #حمایت #کربلا #همیشه #فراوان #اختیار #خاطرنشان #امکانات #خاورمیانه #پیروزی #مسلمان #خداوند #شهرستان #رمضان #اقتدار #جهانی #درگیر #قساوت #کربلا با #کودک‌کشی #بیت‌المقدس #مسلمانان #اسلام #مهمترین #می‌زنند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سرزمین فلسطین نقطه اوج دنیای اسلام است/ قساوت قلب و توحش خوی قوم یهود است

*

*


X https://sport45.site/