دولت‌مردان تدبیر بازار را در دست گیرند/ وارد آمدن فشار اقتصادی به منظور آشوب‌سازی

تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 - ساعت : 17:13

کد مطلب: 50837 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابل:

دولت‌مردان تدبیر بازار را در دست گیرند/ وارد آمدن فشار اقتصادی به منظور آشوب‌سازی

مازندشورا: امام جمعه بابل با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد کشور را مانند غزه در فشار اقتصادی قرار دهد، گفت: دولتمردان جدی‌تر و پا به رکاب تدبیر بازار و توزیع کالاها را انجام دهند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز بابل با تقدیر از حضور روزه‌داران در راهپیمایی باشکوه روز قدس بابل اظهار کرد: با وجودی که چهار دهه از روز قدس می‌گذرد ما همچنان ثمرات این شجره طیبه را شاهدیم.

وی افزود: تفاوت روز قدس امسال با سال‌های گذشته در این است که دشمنان خبیث مانع بزرگی را در جریان مقاومت و انتفاضه تدارک دیدند که همان جریان تکفیری بود که سعی کرد هجمه سنگین خود را در عراق و سوریه و ... بگستراند و در سوریه و عراق دولت تشکیل دهد.

امام جمعه بابل با شاره به اینکه دشمن سعی دارد سپر امنیتی برای اسرائیل در منطقه ایجاد کند، تصریح کرد: عناصرخبیث داعش که پرچم فلسطین را زیر پا انداختند همه آنچه برای آنها مهم بود مزدوری و ادای تکلیفی بود که برای آنها معین کردند که در درون جامعه اسلامی آشوب و جنایت و ایجاد یک جبهه داخلی کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: دشمن خیال می‌کرد گروه مقاومت اگر به جریان تکفیری مشغول شود نیروی خود را از دست می‎دهد اما در سایه مقاومت، حضور ایران، حضور حزب الله و یک مجموعه بزرگی از شیعیان پاکستان و سوریه جریان مقاومت نه تنها تضعیف نشد بلکه پشت دروازه جولان مستقر است و چنان ضربه‌ای به دشمن زده که دشمن تقاضا کرده که مقاومت آتش بس بدهد.

وی یادآور شد: غاصبان صهیونیستی توان ایستادگی در مقابل مقاومت اسلامی را ندارد و با جنایت سنگین علیه مردم مظلوم فلسطین چهره خود را در سطح جهان منفورتر از گذشته کرد.

امام جمعه بابل با دعوت از عموم مومنان برای حضور پرشور و به موقع، منسجم و باشکوه در نمازعید سعید فطر، ادامه داد: نماز عید سعید فطر از نگاه اسلام یک نماز باشکوه است و باید به صورت متمرکز برگزار شود.  

روحانی با اشاره به اینکه مردم مواظب باشند فطریه ضایع نشود و به دست نیازمند واقعی برسد، افزود: برخی از مراکز خیریه شهرستان بابل در جمع‌آوری فطریه امین نیستند و اخبار خوبی از فعالیت‌های آنها شنیده نمی‌شود، باید به دست خودتان و یا افراد و مراکز امین، فطریه را به نیازمندان برسانید.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال فشار اقتصادی بر کشور است و جنگی تمام عیار را راه انداخته است، تصریح کرد:  دشمن درصدد است ما را مانند غزه محاصره اقتصادی کرده و فشار روانی را برای آشوب‌سازی در کشور راه بیاندازد.

روحانی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تبدیل نقاط قوت کشور به نقاط ضعف است، یادآور شد: دشمن به دنبال آشوب‌سازی از خواسته‌های مشروع مردم است تا امنیت را مورد آسیب قرار دهد، مسؤولان نظام به ویژه در حوزه اقتصادی به داد مردم برسند.

امام جمعه بابل گفت: خبرهای وحشتناکی از بالا رفتن اجناس و قیمت کالاها به گوش می‎رسد که این قیمت‌ها کاذب است و باید دولت با جدیت در برابر این فشارها برخورد کند، دولتمردان جدی‌تر و پا به رکاب تدبیر بازار و توزیع کالاها را انجام دهند.

86009


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مقاومت #روحانی #اقتصادی #اینکه #جریان #سوریه #فطریه #آشوب‌سازی #باشکوه #دنبال #کالاها #اسلامی #فلسطین #جنایت #مراکز #یادآور #اشاره #سنگین #افزود #شهرستان #بازار #گذشته #بزرگی #ایجاد #تدبیر #تکفیری #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دولت‌مردان تدبیر بازار را در دست گیرند/ وارد آمدن فشار اقتصادی به منظور آشوب‌سازی

*

*


X https://sport45.site/