مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50840 -تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند/ ایران هراسی همان گوساله سامری است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند/ ایران هراسی همان گوساله سامری است

مازندشورا: فرماندار ویژه شهرستان تنکابن حضرت علی (ع) را خداوند سخن بر منبر، پرستش در محراب، کار در زمین، پیکار در صحنه، مسؤولیت در جامعه دانست و گفت: بعضی‌ها دنبال الگو در خارج از مرزها می‌گردند و بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند و تا به مسؤولیت می‌رسند، محافظه کار می‌شوند اما علی (ع) حتی وقتی مسؤولیت داشت، انقلابی‌تر از زمان گذشته بود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، سیدامیر حسینی‌جو در سخنرانی مراسم روز قدس شهرستان تنکابن با بیان اینکه ما در ایران اسلامی زندگی می‌کنیم که به نام شیعه مزین است، اظهار کرد: شیعه یعنی چه و ما از چه کسی پیروی می‌کنیم؟ و برای چه کسی عزاداری و سوگواری می‌کنیم؟ آنچه که در این ایام لازم است به آن توجه کنیم، شناخت نسبت به مولا امیرالمومنین است.

*بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند
وی حضرت علی (ع) را خداوند سخن بر منبر، پرستش در محراب، کار در زمین، پیکار در صحنه، مسؤولیت در جامعه دانست و گفت: بعضی‌ها دنبال الگو در خارج از مرزها می‌گردند و بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند و تا به مسؤولیت می‌رسند، محافظه کار می‌شوند اما علی (ع) حتی وقتی مسؤولیت داشت، انقلابی‌تر از زمان گذشته بود.


فرماندار ویژه شهرستان تنکابن افزود: ما باید نسبت به مولای خودمان شناخت و بصیرت داشته باشیم. مولا امیرالمومنین به فرموده رهبری سخت‌ترین دوران تاریخ را طی کرد ما باید این شخصیت را بشناسیم تا بتوانیم امروز را درک کنیم.

*سکوت معنادار برای پرهیز از تفرقه
وی با بیان اینکه برای درک تاریخ اسلام، شناخت شخصیت علی (ع) را از اوجب واجبات دانست و یادآور شد: این شخصیت ۲۳ سال همراه پیغمبر بود بدون اینکه اعتراض و شکایتی داشته باشد و ۲۵ سال به لحاظ شرایط اجتماعی و سیاسی جامعه آن زمان و عدم بصیرت مردم، سکوت معنادار می‌کند تا نهال اسلام دچار تفرقه و جدایی نشود.


حسینی‌جو متذکر شد: بعد از پنج سال خلافت حضرت علی (ع)، وقتی مردم وارد شدند، اعتراض نکرد و پذیرفت چون مسئولیت و شناخت و آگاهی داشت.


وی ادامه داد: دشمنان علی (ع) قاسطین دشمنان بنیادی حکومت او، ناکثین همراهان سست بنیادی که بیعت را بخاطر آلودگی دنیا زیر پا گذاشتند و مارقین کج‌فهم‌ها و نادان‌هایی که به خیال تبعیت از قرآن، در مقابل قرآن مجسم ایستادند، هستند.


معاون استاندار اضافه کرد: اینان دشمنان امیرالمومنین بودند چرا که منافع آنها باحضور حضرت علی به خطر می‌افتاد. امروز نیز همان است فقط شیوه عوض شده، قرآن‌های سر نیزه کماکان وجود دارد، باید شناخت داشته باشیم.


وی خاطر نشان کرد: این شناخت را امام در سال ۴۲ داشت‌ وقتی در قم سخنرانی کرد و تذکر به رژیم داد و از خطری که اسلام را تهدید می‌کرد، صحبت کرد. امام تبعید را پذیرفت اما از حرفش کوتاه نیامد.


حسینی‌جو خطاب به پیروان معمار کبیر انقلاب اظهار کرد: شما باید متوجه واجه‌هایی که از زبان امام خارج می‌شود، باشید. امام بر پیروزی مستضعفان بر مستکبران، امید داشت.


وی یادآور شد: کسی باورش نمی‌شد امام حکومت را تغییر دهد و امروز ۴۰ سال از انقلاب بگذرد. چه اتفاقی افتاد که مردم ۴۰ سال همراهی می‌کنند؟! 

* ایران هراسی همان گوساله سامری است
فرماندار ویژه تنکابن این اتفاقات را ریشه‌دار در تاریخ اسلام دانست و تصریح کرد: در خون شیعه انقلابی‌گری و همراهی با صف حق و جدایی از صف باطل و مبارزه با ظلم در همه‌ تاریخ اسلام نهادینه شده است.


وی همچنین خاطر نشان کرد: جهان و سران صهیونیست ببیند که عاشقان ولایت امیرالمومنین (ع) هرگز در تاریخ جنگ طلب نبوده‌اند و بلکه بر عکس می‌بینیم یهودیت و صهیونیست چه بلایی بر سر جامعه اسلامی و انسانی در طول تاریخ وارد کرده، کودک‌کشی، اختلاف، ظلم و ستم و... که ریشه در تاریخ دارد.


حسینی‌جو با بیان‌ اینکه امروز نیز گوساله سامری توسط نتانیاهو و شخصیت‌های همچون او ساخته می‌شود، گفت: امروز این گوساله اشکال دیگری همچون ایران و اسلام هراسی دارد.

*داعش گروه خودفروخته‌ای است
وی روز قدس را روز دفاع از جهان‌اسلام و انسانیت دانست و عنوان کرد: بیت‌المقدس خواستگاه همه‌ی ادیان مسیحیت، اسلام و یهودیت است. آنها این برنامه را دارند چون‌ نفاق در وجود یهودیت پایانی ندارد.


این‌نماینده دولت با بیان اینکه داعش گروه خودفروخته‌ای است که سیاست‌های اسرائیل را به نام اسلام انجام می‌دهد، متذکر شد: در کشور نیز دامنه این اختلافات را با ناامید کردن مردم نسبت به نظام و مسئولین، گسترش می‌دهند.

*کمبودهایی هست و کسی کتمان نمی‌کند
حسینی‌جو با اشاره به اینکه کمبودهایی هست و کسی کتمان نمی‌کند، یادآور شد: ما در جنگی که امکانات نداشتیم، ایستادیم و امروز مفتخریم برای دفاع از جهان اسلام و سرزمین پهناور ایران اسلامی آمادگی مقابله با همه‌ی جهان استکبار را داریم‌ و به فرموده رهبری، یک موشک جوابش ده‌ها موشک خواهد بود.


وی در پایان با بیان اینکه امروز اسرائیل تمام تلاشش را می‌کند تا جهان را مقابل ما قرار دهد، گفت: آنان از ایدئولوژی پویای ایران اسلامی نگران هستند. ما شروع کننده‌ی جنگ نیستیم اما دفاع حق ما است.

3141/ج
 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلام - امروز - تاریخ - اینکه - مسؤولیت - شناخت - حسینی‌جو - تنکابن - دانست - اسلامی - گوساله - امیرالمومنین - یهودیت - جامعه - یادآور - فرماندار - دشمنان - شخصیت - انقلابی‌اند - سامری - هراسی - ندارند - بعضی‌ - شهرستان - همراهی - مقابل - انقلاب - صهیونیست - خودفروخته‌ای - کتمان - نمی‌کند - رهبر - کمبودهایی - اسرائیل - حکومت - همه‌ی - همچون - متذکر - رهبری - سخنرانی - فرموده - باشیم - اظهار - بصیرت - معنادار - تفرقه - می‌کنیم؟ - پذیرفت - جدایی - می‌کند - اعتراض - بنیادی -

نظر شما در مورد : بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند/ ایران هراسی همان گوساله سامری است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*