باید فرهنگ پاسخگویی مدیران به مردم نهادینه شود

تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 50852 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده نور و محمودآباد در مجلس:

باید فرهنگ پاسخگویی مدیران به مردم نهادینه شود

مازندشورا: نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان می‌توانند با پشتوانه مردم دست به اقدامات بزرگ و سازنده بزنند و باعث ترقی و پیشرفت مملکت شوند، گفت: باید فرهنگ پاسخگویی مدیران به مردم نهادینه شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، علی اسماعیلی جمعه‌شب در نشست هم‌اندیشی با جوانان بخش چمستان اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی وکیل مردم در خانه ملت بوده و وظیفه‌ای جز دفاع از حقوق مردم ندارند.

وی افزود: نمایندگان می‌توانند با پشتوانه مردم دست به اقدامات بزرگ و سازنده بزنند و باعث ترقی و پیشرفت مملکت شوند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه جوانان سرمایه‌های بزرگ هر ملت هستند، تصریح کرد: امروزه درد مشترک‌مان در این شهرستان عدم توسعه‌یافتگی است و برای برون‌رفت از این مشکل نیاز به همت، کمک و مشورت با مردم داریم.

این مسؤول با بیان اینکه باید فرهنگ پاسخگویی مدیران به مردم نهادینه شود، ادامه داد: امروزه شهر چمستان نسبت به گذشته با پیشرفت فراوانی روبرو است و اقدامات متعدد همانند کلنگ‌زنی ساختمان سه طبقه اورژانس 115 بنفشده تنها در بخش بهداشت و درمان می‌تواند نویدبخش ارتقا و ترقی باشد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در زمینه توسعه راه‌های روستایی با حمایت مردم و روستاییان 75 کیلومتر از مسیر روستایی چمستان بازسازی و بهسازی شده است، بیان کرد: برای تعریض مسیر اصلی آلشرود به چمستان کار شبانه‌روزی شده البته لاین شمالی این مسیر پرتردد پایان یافته و طی دو ماه آینده نیز اقدامات لاین جنوبی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برای این مسیر قرارداد ایجاد همه پل‌ها منعقد شده است و تنها هدف‌مان در شهرستان نور توسعه و پیشرفت است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وسعت پارک جنگلی کشپل از 20 هکتار به 220 هکتار رسیده است، گفت: این مهم باعث ارتقای اقتصاد چمستان می‌شود هر چند معتقدم باید ثروت‌افزایی در منطقه با افزایش اشتغال و کار باشد.

انتهای پیام/86012/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #پیشرفت #شهرستان #نماینده #شورای #محمودآباد #اسلامی #ادامه #هکتار #توسعه #اشاره #امروزه #نمایندگان #پاسخگویی #فرهنگ #مدیران #نهادینه #جوانان #اسماعیلی #اقدامات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باید فرهنگ پاسخگویی مدیران به مردم نهادینه شود

*

*