مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50859 -تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1397 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسؤولان در خدمتگزاری به مردم تلاش بیشتری داشته باشند

امام جمعه نکا:

مسؤولان در خدمتگزاری به مردم تلاش بیشتری داشته باشند

مازندشورا: امام جمعه نکا گفت: تلاش برای خدمت‌گزاری از جمله وظایف مهمی است که بر عهده مسؤولان نظام است و باید در این بخش تلاش بیشتری انجام شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لائینی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران نکا در سالن اجتماعات فرمانداری نکا اظهار کرد: تلاش برای خدمت‌گزاری از جمله وظایف مهمی است که بر عهده مسؤولان نظام است و باید در این بخش تلاش بیشتری انجام شود.

وی با گرامیداشت روزهای پایانی ماه مبارک رمضان افزود: مراسم تجلیل و تکریم یک خدمت‌گزار، معرفی و آغاز خدمت عزیزی دیگر از کارگزاران دولت است که امیدواریم در زمان حکومت  امام زمان(عج) و دولت جهانی حق و عدل از خادمان به حق باشیم؛ چرا که عمران، آبادانی و نشاط واقعی در آن دوران است.

امام جمعه نکا یادآور شد: اکنون رشد ما رشد  یک بعدی و دو بعدی است و رشد واقعی نیست و حیات واقعی در زمان حکومت امام عصر است و تا ایشان نیاید خانواده بزرگ بشریت یتیم است و در فقدان پدر به سرور و شادی نمی‌رسد.

محمدی‌لائینی بیان کرد: میزان تقوا و مقدار بهره‌برداری ما از این ماه، آینده ما را تضمین می‌کند و خودسازی است؛ تا باتقوا باشیم و نمره دهی حضرت هم از تقوای ما است.

این مسؤول اظهار کرد: حرکت در جهت توحید اجتماعی، ایجاد وحدت، زدودن تنش‌ها، تعامل و ارتباطات بیشتر و تقویت روزنه‌های امید در دل‌های مردم با فعالیت بیشتر از جمله مواردی است که امیدواریم در دستور کار باشد.

وی افزود: مردم ولایتمدار، پشتوانه نظام و انقلاب ما هستند که حضور باشکوه در صحنه‌های مختلف دارند و تبسم رضایتمندانه در مردم و افزایش امید، مهم‌ترین وظیفه مسؤولان نظام است و باید خدمات بیشتر ارائه شود.

امام جمعه نکا در پایان با قدردانی از وجود امنیت لازم در ماه رمضان گفت: امنیت در ماه مبارک رمضان به خوبی انجام شد که مرهون تلاش و حضور همه مردم و مسؤولان بوده است و در ادامه راه هم در بازسازی دل و جان، تقویت ایمان و ادعیه خیر باید تلاش بیشتر داشته باشیم.

این مراسم با تجلیل از خدمات جعفر احمدی فرماندار سابق نکا، با حکم محمد اسلامی، عبدالجواد توحیدی‌مقدم، به عنوان فرماندار جدید نکا معرفی شد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم بعد از معارفه فرمانداران نوشهر، نور و بهشهر، چهارمین فرمانداری است که در هفت ماه گذشته و با شروع به کار محمد اسلامی به عنوان استاندار مازندران معارفه شده است.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسؤولان - بیشتر - واقعی - رمضان - معارفه - مراسم - خدمات - تقویت - باشیم - فرماندار - عنوان - توحیدی‌مقدم - عبدالجواد - اسلامی - امنیت - معرفی - فرمانداری - فرمانداران - محمدی‌لائینی - بیشتری - اظهار - مبارک - امیدواریم - تجلیل - افزود - حکومت -

نظر شما در مورد : مسؤولان در خدمتگزاری به مردم تلاش بیشتری داشته باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*