مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5086 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 15:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفع تصرف ۱۷۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهر ایلام

مازندشورا: ۱۷۰۰ متر مربع از اراضی ملی شهر ایلام با حكم قضایی توسط یگان حفاظت از اراضی اداره كل راه و شهرسازی استان رفع تصرف شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان ایلام، در این عملیات ۱۷۰۰ مترمربع از اراضی ملی تصرف شده از سوی افراد سودجو در محله بانبرز شهر ایلام رفع تصرف شد.

مدیركل راه و شهرسازی استان در خصوص رفع تصرف ارضی ملی گفت: با عنایت به تاكیدات مقام معظم رهبری در خصوص حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی، این اداره كل با تشكیل یگان حفاظت از اراضی بیش از گذشته در راه حفاظت از اراضی ملی و برخورد با متصرفین تلاش خواهد كرد و به افراد سودجو فرصت تعرض به بیت المال را نخواهد داد.

میرجعفریان از همه مردم عزیز استان خواست چنانچه قصد خرید املاك در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلامات لازم در این خصوص از طریق اداره كل راه وشهرسازی بعمل آورده  و از خرید هر گونه اراضی فاقد سند مالكیت رسمی از افراد سودجو پرهیز نمایند.

لازم به ذكر است هفته گذشته نیز ۶۰۰۰ متر مربع از اراضی محله هانیوان و انتهای بلوار شهید صدوقی شهر ایلام از تصرف افراد سود جو خارج شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - استان - ایلام - افراد - سودجو - حفاظت - اداره - شهرسازی - گذشته - مترمربع -

نظر شما در مورد : رفع تصرف ۱۷۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهر ایلام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها