دعوت از 2 کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی به اردوی تیم ملی

تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 50860 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر هیأت کشتی مازندران خبر داد

دعوت از 2 کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی به اردوی تیم ملی

مازندشورا: دبیر هیأت کشتی مازندران گفت: دو کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار از مازندران به ارودی تیم ملی دعوت شدند.

مازندشورا:غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری این اردو آمادگی در تهران اظهار کرد: از سوی کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان 20 کشتی‌گیر به اردو دعوت شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد کشتی‌گیر دعوت شده دو کشتی‌گیر اهل مازندران هستند، افزود: سجاد عباس‌پور در وزن 48 کیلوگرم و علی اسکو در 55 کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی در این اردو هستند.

دبیر هیأت کشتی مازندران در ادامه یادآور شد: این اردو آمادگی از 20 تا 31 خردادماه در خانه کشتی تهران با حضور اعضای کادرفنی و کشتی‌گیران دعوت شده برگزار می‌شود.

نوی‌زاده از حضور فرشاد علیزده به عنوان سرمربی تیم ملی در این اردو خبر داد و تصریح کرد: تیم ملی کشتی نوجوانان فرنگی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی کرواسی آماده می‌شود.

وی در پایان افزود: رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان طی روزهای پانزدهم تا هفدهم تیر ماه در شهر زاگرب کرواسی با حضور کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

86005/ج

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #کشتی‌گیر #فرنگی #نوجوانان #کیلوگرم #برگزار #کرواسی #افزود #عنوان #کادرفنی #نوجوان #مازندرانی #آمادگی #تهران #کشورمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دعوت از 2 کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی به اردوی تیم ملی

*

*


X https://sport45.site/