آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راه‌های استان اردبیل

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 خرداد 1397 - ساعت : 16:24

کد مطلب: 50910 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری استان اردبیل خبر داد:

آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راه‌های استان اردبیل

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان اردبیل خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از عملیات روکش آسفالت محور گردشگری موئیل به قینرجه مشکین‌شهر با اعلام این خبر افزود: روکش آسفالت در تمامی شهرهای استان اردبیل شروع شده و طی آن ۲۵۶ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی استان در برنامه آسفالت‌ریزی قرار گرفته است.

وی افزود: از مقدار مصوب آسفالت‌ریزی، ۱۵۹ کیلومتر مربوط به راه‌های اصلی و ۹۷ کیلومتر نیز حوزه راه‌های فرعی و روستایی است.

عضو شــورای اداری استان اردبیل با اشاره به آغاز آسفالت‌ریزی میسر شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: در این شهرستان ۴۲ کیلومتر روکش آسفالت خواهیم داشت که ۲۴ کیلومتر آن مربوط به راه‌های روستایی و فرعی بوده و ۱۸ کیلومتر آن نیز مربوط به راه‌های اصلی است.

رئیس کمیته حمل‌ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل گفت: از فرمانداران شهرهای مختلف استان انتظار ویژه‌ای برای حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های آسفالت‌ریزی معابر اصلی و فرعی وجود داشته و امیدواریم با تنها نگذاشتن اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، این مجموعه را برای خدمتگزاری واقعی به مردم همراهی کنند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه برخی از روکش‌های آسفالت عریان شده و نیازمند روکش مجدد هستند که از زمان راه و ترابری سابق هیچ اقدامی تاکنون برای آن انجام نشده بود اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حوزه روکش آسفالت، لکه‌گیری و ترمیم زیرساخت‌های لازم شاهد تحولی عظیم در محورهای مواصلاتی استان باشیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #اردبیل #کیلومتر #آسفالت #راه‌های #آسفالت‌ریزی #حمل‌ونقل #راهداری #مربوط #جاده‌ای #شهرستان #روستایی #افزود #مدیرکل #عملیات #شهرهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راه‌های استان اردبیل

*

*


X https://sport45.site/