مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50915 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 خرداد 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

شهردار نكا خبر داد

افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

مازندشورا: شهردار نكا از افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا خبر داد.

مازندشورا:سیدمهدی احمدی بعد از افتتاح طرح ساحل دریای نکا و در بازدید میدانی از ساحل و امکانات فراهم شده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نکا اظهار کرد: ظرفیت دریای مروارید نکا بسیار بالاست و براساس همین و با توجه به استقبال مسافران و گردشگران از این دریا، برای تابستان امسال امکانات مناسب فراهم شده است.

وی افزود: ساحل مروارید نکا از سواحل زیبای مازندران است که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر نکا تصمیم گرفتیم این امکانات افزایش یابد که براساس بودجه پیش‌بینی شده، 10 میلیارد ریال هزینه کردیم و مطمئن هستیم کهه  این سرمایه بر می‌گردد و مردم شایسته خدمت بیشتر هستند.

شهردار نکا بیان کرد: بیتوته در ساحل مروارید با سوئیت‌های فراوان و مجهز شدن به کولر، تجهیز مبلمان ساحل، روشنایی و مبلمان ساحل، 20 آلاچیق جدید اضافه شد و آنچه نیاز اولیه ساحل است؛ فراهم شده است.

احمدی گفت: از نظر امنیتی و رفاهی امکانات مناسب فراهم شده است و ساحلی امن با امکانات رفاهی برای همه شهروندان ایرانی، مازندرانی و نکایی است که  می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه نعمت‌های مختلف الهی در اختیار ما قرار داده شده است و ما باید به درستی از این نعمت‌ها استفاده کنیم، یادآور شد: داشتن ساحل آبرومند و در شأن مردم از نیازهای اولیه‌ای است که باید فراهم شود و شهرداری نکا در این بخش با برنامه‌ریزی مناسب وارد شده است تا این خدمات به درستی ارائه شود.

شهردار نکا ادامه داد: قطعا" در سال آینده این امکانات بیشتر خواهد شد و تلاش داریم تا علاوه بر ظرفیت دریا در نکا از ظرفیت‌های گردشگری جنگل و رودخانه نکا هم به درستی استفاده شود که در بخش گردشگری جنگل قرمرض نکا با توجهه  به واگذاری به شهرداری، این پارک جنگلی تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

احمدی افزود: امروزه اقتصاد جوامع براساس گردشگری است و باید در این بخش تلاش شده و نشاط اجتماعی در جامعه افزایش یابد.

وی گفت: توسعه گردشگری در توسعه پایدار شهری هم تأثیرگذار است و به همین منظور تلاش داریم تا با توسعه در این بخش، فرصتی برای رشد و شکوفایی شهر و برخورداری مناسب شهروندان از این ظرفیت‌های گردشگری فراهم شود.

به گزارش فارس، مجموعه تفریحی رفاهی ساحل مروارید نکا با هدف جذب توریست و گردشگر رسما آغاز به کار کرد و برای آماده‌سازی این مجموعه که دارای امکاناتی همچون فضای سبز، آلاچیق، طرح شنای خواهران و برادران، سرویسس های بهداشتی و زمین بازی و سوئیت‌های اقامت است، حدود 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/86002/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فراهم - امکانات - گردشگری - مناسب - مروارید - شهرداری - درستی - جنگل - رفاهی - شهردار - افتتاح - توسعه - شهروندان - ظرفیت‌های - احمدی - مجموعه - داریم - استفاده - هزینه - براساس - ظرفیت - دریای - مازندران - افزود - افزایش - مبلمان - سوئیت‌های - بیشتر - میلیارد - آلاچیق -

نظر شما در مورد : افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*