افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 خرداد 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 50915 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار نكا خبر داد

افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

مازندشورا: شهردار نكا از افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا خبر داد.

مازندشورا:سیدمهدی احمدی بعد از افتتاح طرح ساحل دریای نکا و در بازدید میدانی از ساحل و امکانات فراهم شده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نکا اظهار کرد: ظرفیت دریای مروارید نکا بسیار بالاست و براساس همین و با توجه به استقبال مسافران و گردشگران از این دریا، برای تابستان امسال امکانات مناسب فراهم شده است.

وی افزود: ساحل مروارید نکا از سواحل زیبای مازندران است که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر نکا تصمیم گرفتیم این امکانات افزایش یابد که براساس بودجه پیش‌بینی شده، 10 میلیارد ریال هزینه کردیم و مطمئن هستیم کهه  این سرمایه بر می‌گردد و مردم شایسته خدمت بیشتر هستند.

شهردار نکا بیان کرد: بیتوته در ساحل مروارید با سوئیت‌های فراوان و مجهز شدن به کولر، تجهیز مبلمان ساحل، روشنایی و مبلمان ساحل، 20 آلاچیق جدید اضافه شد و آنچه نیاز اولیه ساحل است؛ فراهم شده است.

احمدی گفت: از نظر امنیتی و رفاهی امکانات مناسب فراهم شده است و ساحلی امن با امکانات رفاهی برای همه شهروندان ایرانی، مازندرانی و نکایی است که  می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه نعمت‌های مختلف الهی در اختیار ما قرار داده شده است و ما باید به درستی از این نعمت‌ها استفاده کنیم، یادآور شد: داشتن ساحل آبرومند و در شأن مردم از نیازهای اولیه‌ای است که باید فراهم شود و شهرداری نکا در این بخش با برنامه‌ریزی مناسب وارد شده است تا این خدمات به درستی ارائه شود.

شهردار نکا ادامه داد: قطعا" در سال آینده این امکانات بیشتر خواهد شد و تلاش داریم تا علاوه بر ظرفیت دریا در نکا از ظرفیت‌های گردشگری جنگل و رودخانه نکا هم به درستی استفاده شود که در بخش گردشگری جنگل قرمرض نکا با توجهه  به واگذاری به شهرداری، این پارک جنگلی تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

احمدی افزود: امروزه اقتصاد جوامع براساس گردشگری است و باید در این بخش تلاش شده و نشاط اجتماعی در جامعه افزایش یابد.

وی گفت: توسعه گردشگری در توسعه پایدار شهری هم تأثیرگذار است و به همین منظور تلاش داریم تا با توسعه در این بخش، فرصتی برای رشد و شکوفایی شهر و برخورداری مناسب شهروندان از این ظرفیت‌های گردشگری فراهم شود.

به گزارش فارس، مجموعه تفریحی رفاهی ساحل مروارید نکا با هدف جذب توریست و گردشگر رسما آغاز به کار کرد و برای آماده‌سازی این مجموعه که دارای امکاناتی همچون فضای سبز، آلاچیق، طرح شنای خواهران و برادران، سرویسس های بهداشتی و زمین بازی و سوئیت‌های اقامت است، حدود 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/86002/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #فراهم #امکانات #گردشگری #مناسب #مروارید #شهرداری #درستی #جنگل #رفاهی #شهردار #افتتاح #توسعه #شهروندان #ظرفیت‌های #احمدی #مجموعه #داریم #استفاده #هزینه #براساس #ظرفیت #دریای #مازندران #افزود #افزایش #مبلمان #سوئیت‌های #بیشتر #میلیارد #آلاچیق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح ساحل برتر مازندران با هزينه 10 ميليارد ريالي در نكا

*

*


X https://sport45.site/