مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50926 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1397 -ساعت : 11:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برقراری تردد از طریق مسیر فرعی آزادشهر– شاهرود

در پی رانش جاده:

برقراری تردد از طریق مسیر فرعی آزادشهر– شاهرود

مازندشورا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان گفت: تردد خودروها در مسیر آزادشهر به شاهرود در کیلومتر ۱۳.۵ این جاده که دوشنبه دچار رانش شد، از طریق ایجاد مسیر فرعی برقرار است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا، عادل مصدقی گفت: گروه‌های راهداری پس از دریافت گزارش رانش زمین در این مسیر در محل مستقر و عملیات خاک‌برداری از سمت کوه برای بازگشایی راه موقت انجام شد.

وی با بیان اینکه مشکلی در تردد خودروها از طریق مسیر فرعی وجود ندارد، گفت: ضمن هماهنگی با دستگاه‌ها از جمله پلیس‌راه و جمعیت هلال‌احمر برای حضور در محل، تابلوهای هشدار و راهنما نیز نصب شده است.

مصدقی بدون اشاره به دلیل این رانش اضافه کرد: رانش زمین در این نقطه از محور آزادشهر به شاهرود به طول ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر و فرونشست آن بین سه تا چهار متر است.

وی همچنین به نشست اضطراری مدیریت بحران در فرمانداری آزادشهر با حضور مدیران دستگاه مرتبط استانی اشاره کرد و افزود: بازسازی موقت مسیر و پیگیری برنامه میان‌مدت بازسازی پس از کار مطالعاتی از طریق مشاور اجرای پروژه شاهرود به شمال (شاهرود- آزادشهر) از مصوبه‌های این نشست است.

مسیر آزادشهر – شاهرود (گلستان - سمنان) از جاده‌های کوهستانی گلستان به شمار می‌رود که در شرق استان واقع است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شاهرود - آزادشهر - گلستان - بازسازی - اشاره - گزارش - مصدقی -

مطالب مرتبط با : برقراری تردد از طریق مسیر فرعی آزادشهر– شاهرود
نظر شما در مورد : برقراری تردد از طریق مسیر فرعی آزادشهر– شاهرود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها