فعالیت 987 مؤسسه قرآنی در مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50943 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل ارشاد مازندران اعلام کرد

فعالیت 987 مؤسسه قرآنی در مازندران

مازندشورا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در حال حاضر 87 موسسه قرآنی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و 900 موسسه قرآنی نیز از سازمان تبلیغات اسلامی مازندران مجوز فعالیت دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، احد جاودانی سه‌شنبه‌شب در نشست توانمندسازی مؤسسات قرآنی استان که در دفتر آیت‌الله توکل نماینده استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بابل برگزار شد اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست ساماندهی مؤسسات قرآنی و تشکل‌های مردمی است که در راستای بسط و توسعه آموزه‌های قرآنی فعالیت می‎کنند.

وی افزود: در این نشست‌ها قصد داریم راهکارهای توانمندسازی مؤسسات، از جمله کارهایی که دستگاه‌های دولتی می‌توانند انجام دهند که مؤسسات قرآنی بتواند مستقل شوند تا در تولید محتوی، ساماندهی اعضاء، کادر مدرسین خود و همچنین امکاناتی که لازم است تا مؤسسات قرآنی در اختیار داشته تا اثرگذاری بیشتری داشته باشند مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تشکیل اتحادیه منسجم موسسات قرآنی برای نخستین‌بار در مازندران خبر داد و تصریح کرد: در صدد هستیم موسسات قرآنی مازندران که در حال حاضر به‌عنوان اتحادیه منسجم کردیم به نقطه‌ای برسند تا زایش خوبی داشته باشند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: در حال حاضر 87 موسسات قرآنی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و 900 موسسه قرآنی نیز از سازمان تبلیغات مازندران مجوز فعالیت دارند که در قالب اتحادیه موسسات قرآنی ساماندهی می‌شوند.

جاودانی گفت: نخستین نشست توانمندسازی موسسات قرآنی در بابل برگزار شد و امیدواریم در نقاط مختلف مازندران نیز شاهد برگزاری چنین نشستی باشیم تا راهکارهایی قانونی و حمایت استانی ارائه دهیم تا مؤسسات بتوانند حمایت لازم را داشته باشند.

86040/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قرآنی #مازندران #مؤسسات #موسسات #اتحادیه #ساماندهی #باشند #توانمندسازی #ارشاد #فعالیت #حمایت #منسجم #اسلامی #برگزار #جاودانی #استان #مدیرکل #برگزاری #فرهنگ

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعالیت 987 مؤسسه قرآنی در مازندران

*

*


X https://sport45.site/