مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5097 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 مرداد 1395 -ساعت : 10:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان:

دولت به دنبال ارتقای توان خرید مردم در جهت تهیه مسکن است/ اجرای برنامه‌هایی برای رونق بخشی و خروج مسکن از رکود

مازندشورا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: دولت تدبیر و امید با اتخاذ سیاست‌های جدید در حوزه بانکی و تسهیل‌گری با جدیت به دنبال تقویت و ارتقای توان خرید مردم در جهت تهیه مسکن مورد نیاز آنهاست.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، امیر قادری در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه امکانات و ظرفیت دولت برای تامین مسکن موردنیاز مردم کافی نیست، گفت: باید از طریق جذب سرمایه گذاری خارجی به دنبال تامین نیازهای مردم در بخش مسکن باشیم که دولت با جدیت به دنبال جذب سرمایه‌گذاری خارجی در این بخش است.

وی با اشاره به اینکه دولت بسترهای موردنیاز را برای مسکن دار شدن مردم فراهم کرد از مسئولان دستگاه‌های مرتبط با بخش مسکن خواست با ایجاد رقابت بین سازندگان و فعالان حوزه ساخت و ساز به دنبال رونق بخشی به بخش مسکن، کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت مسکن در استان باشند.

قادری با بیان اینکه اکنون در بخش مسکن در کشور شاهد رکود هستیم، گفت: دولت برنامه‌هایی برای رونق بخشی و خروج مسکن از وضعیت رکود فعلی در دست اجرا دارد که با اجرایی شدن این برنامه‌ها، بخش مسکن جان دوباره‌ای می‌گیرد. 

وی به تجارب مجموعه مدیریتی استان کردستان در حوزه مسکن در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: امروز باید از نقاط ضعف و قوت برنامه‌های دولت‌های گذشته در حوزه مسکن نهایت استفاده را برای تامین مسکن موردنیاز مردم ببریم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دنبال - تامین - موردنیاز - کردستان - اینکه - استان - گذشته - اشاره - خارجی - شهرسازی - برنامه‌هایی - قادری -

مطالب مرتبط با : دولت به دنبال ارتقای توان خرید مردم در جهت تهیه مسکن است/ اجرای برنامه‌هایی برای رونق بخشی و خروج مسکن...
نظر شما در مورد : دولت به دنبال ارتقای توان خرید مردم در جهت تهیه مسکن است/ اجرای برنامه‌هایی برای رونق بخشی و خروج مسکن...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها