مطالبه 400 میلیون‌ تومانی شرکت طرف‌قرار‌داد متولی کارگران خدمات شهرداری زیراب

تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50974 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای اسلامی شهر زیراب خبر‌ داد

مطالبه 400 میلیون‌ تومانی شرکت طرف‌قرار‌داد متولی کارگران خدمات شهرداری زیراب

مازندشورا: عضو شورای اسلامی شهر زیراب از مطالبه 400 میلیون‌تومانی شرکت طرف‌قرار‌داد متولی کارگران خدمات شهرداری زیراب خبر‌ داد.

مازندشورا:محمد‌حسین بزرگی امروز در شهرستان سوادکوه، با اشاره به مطالبات کارگران خدماتی شهرداری زیراب که به صورت شرکتی فعالیت می‌کنند، گفت: مطالبات معوقه‌ای از قبل از شهردار کنونی و قبل از سرپرست شهرداری سابق برای شرکت طرف‌قرار‌داد متولی کارگران خدمات شهرداری زیراب باقی ماند که حدود 400 میلیون‌تومان بر‌آورد می‌شود.

وی با بیان اینکه پایان قرار‌داد شرکت طرف‌قرار‌داد تا پایان اردیبهشت‌ماه است و پرداخت مطالبات کارگران باید انجام‌شود و تسویه با شهرداری موضوع دیگری است که بین شهرداری و مدیر شرکت انجام‌شود، افزود: حق با کارگران خدمات شهرداری زیراب است و سنوات و مطالبات آنان باید پرداخت‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر زیراب با رد شایعه استیضاح شهردار زیراب در رسانه‌های مجازی و سطح‌شهر، گفت: استیضاح شهردار زیراب مطرح نبود و اعضای شورای شهر در هر‌د وره‌ای اقدام به طرح‌سؤال از شهردار می‌کنند و شهردار زیراب در اجرایی‌شدن دو مطالبه شورای اسلامی مورد سؤال قرار‌ گرفته‌ بود که یکی از آن مطالبات را انجام‌ داد و مطالبه دیگر شورای اسلامی شهر به صورت قانع‌کننده‌ای اجرایی‌ نشد که فرصت 10 روزه دیگری داده‌ شد.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #زیراب #شهرداری #کارگران #مطالبات #شهردار #شورای #اسلامی #خدمات #مطالبه #طرف‌قرار‌داد #استیضاح #دیگری #پایان #متولی #انجام‌شود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مطالبه 400 میلیون‌ تومانی شرکت طرف‌قرار‌داد متولی کارگران خدمات شهرداری زیراب

*

*


X https://sport45.site/