مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50982 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 -ساعت : 10:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید از پروژه محور کریق – آرموداق در استان اردبیل

در استان اردبیل انجام شد:

بازدید از پروژه محور کریق – آرموداق در استان اردبیل

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و معاونت مهندسی و ساخت اداره کل از پروژه احداث محور کریق – آرموداق بازدید کردند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با حضور مهندس یوسف‌زاده معاونت مهندسی و ساخت اداره کل از پروژه محور کریق –آرموداق بازدید کردند، در این بازدید مهندس حیدری با اشاره به اهداف اصلی اجرای این پروژه از اهداف و مزایای پروژه گفت: این پروژه به دلایل زیر دارای حائز اهمیت است.

- تکمیل شبکه راه‌های کشوری و تسهیل ارتباط راه‌های مواصلاتی استان با استان‌های همجوار

- کاهش قابل‌ملاحظه مسافت مرکز استان تا تهران

- احراز ایمنی زیاد در طول مسیر به جهت نبود تونل و شیب‌های تند

- رشد و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی و تجاری و کشاورزی میان مناطق با دسترسی سریع به استان‌های همجوار

در ادامه حیدری اعلام کرد: امیدواریم با توجه به حساسیت پروژه مذکور در سطح استان اردبیل در پرتو خداوند متعال و با مساعدت‌های لازم از سوی مسئولین دلسوز کشوری که همیشه پیگیر مشکلات و موانع هستند، با پایدار بودن اعتبارات و بودجه لازم جهت تکمیل پروژه محقق گردد.

شایان ذکر است این پروژه در سال‌های ۹۵ و ۹۶ از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل در قسمت و فاز اول با توجه به احداث و بهسازی محور مزبور به مقدار ۴ کیلومتر از محور فوق (عملیات خاکی) انجام پذیرفته و ۲.۵ کیلومتر از این مسیر، لایه اول آسفالت به عرض متوسط ۱۱ متر اجرا شده است. ضمناً فاز دوم از مسیر مزبور به طول ۴ کیلومتر از سال ۱۳۹۷ آغاز گردیده و در حال اجراست که با توجه به عملیات خاکی و لایه‌ریزی‌ها در حال اجرا پس از اتمام نسبت به اجرای آسفالت آن نیز اقدام خواهد شد، طول کل محور مزبور ۲۰ کیلومتر است که از طول مذکور به میزان ۸ کیلومتر در حوزه استحفاظی استان اردبیل و مابقی (۱۲ کیلومتر) در حوزه آذربایجان‌شرقی واقع شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - استان - اردبیل - کیلومتر - شهرسازی - اداره - مذکور - همجوار - آسفالت - مزبور - عملیات - استان‌های - تکمیل - حیدری - بازدید - مهندس - اجرای - راه‌های - کشوری -

مطالب مرتبط با : بازدید از پروژه محور کریق – آرموداق در استان اردبیل
نظر شما در مورد : بازدید از پروژه محور کریق – آرموداق در استان اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها