مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50990 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
به‌کارگیری 5 هزار پلیس برای تامین امنیت در سواحل و مناطق گردشگری مازندران

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

به‌کارگیری 5 هزار پلیس برای تامین امنیت در سواحل و مناطق گردشگری مازندران

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به وجود 120 شهرک ساحلی، 358 نقطه ممنوعه شنا و 71 تفرجگاه و مناطق گردشگری در استان از به کارگیری 2 هزار نیروی پلیس، پلیس افتخاری و شرکت انتظام در طرح سالم‌سازی دریا خبر داد و گفت: در مجموع 5 نفر برای تامین امنیت سواحل، مناطق تفریحی و گردشگری و محورهای مواصلاتی استان به کارگیری خواهند شد.

مازندشورا:سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به برگزاری اولین نشست فصلی فرمانداران و فرماندهان انتظامی شهرستان‌های استان مازندران با موضوع طرح تابستانه با محوریت طرح سالم‌سازی دریا شامگاه چهارشنبه با حضور استاندار مازندران و معاونان استاندار، معاونان و روسای پلیس های تخصصی، فرمانداران و فرماندهان انتظامی شهرستا‌ ها در سالن کنفرانس ستاد انتظامی استان  اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های فرماندهی انتظامی استان در اجرای طرح‌های تابستانه اشراف اطلاعاتی با تاکید بر دو مولفه پیش‌بینی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، پاسخ به مطالبات مردمی را از دیگر اولویت های نیروی انتظامی در اجرای این طرح برشمرد و تصریح کرد: باید از ظرفیت‌ها، قابلیت‌های مشارکتی و همکاری متولیان طرح‌های تابستانه و سالم‌سازی دریا از جمله نهادهای دولتی و حاکمیتی برای پاسخگویی به مطالبات مردمی استفاده شود.

میرفیضی جلب مشارکت‌های مردمی برای اقناع‌سازی و همراه‌سازی مردم در اقتدار نرم را از دیگر مولفه‌های نیروی انتظامی برای کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد و اظهار کرد: همراه‌سازی مردم در اقتدار نرم با گفتمان‌سازی و استفاده از ظرفیت رسانه‌ها به عنوان قدرت پلیس در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به‌شمار می‌رود.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه جلب اعتماد عمومی از مهم‌ترین راهکارهای مشارکت‌های مردمی در تولید امنیت و انجام وظایف شهروندی است، تصریح کرد: پلیس افکارساز و حاکمیت افکارسازی موجب مقبولیت و محبوبیت و مرجعیت در بین مردم خواهند شد.

سرمیرفیضی با اشاره به وجود 120 شهرک ساحلی، 358 نقطه ممنوعه شنا و 71 تفرجگاه و مناطق گردشگری در استان از به کارگیری 2 هزار نیروی پلیس، پلیس افتخاری و شرکت انتظام در طرح سالم‌سازی دریا خبر داد و گفت: در مجموع 5 نفر برای تامین امنیت سواحل، مناطق تفریحی و گردشگری و محورهای مواصلاتی استان به کارگیری خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کاهش 28 درصدی غریق در استان مازندران طی سال گذشته از افزایش 8 درصدی سفر به استان از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد و بر برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی از استان‌های مبداء تاکید کرد.

وی با تاکید بر تعریف الزاماتی برای مدیران شهرک‌های ساحلی و مسؤول‌سازی دستگاه‌های متولی طرح دریا، افزود: استفاده از اقدامات فرهنگی و اثرگذاری آن در بین خانواده‌ها و مسافران تابستانی در سواحل دریا و مناطق گردشگری از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - استان - مازندران - گردشگری - فرمانده - مردمی - مناطق - اجتماعی - سالم‌سازی - نیروی - استفاده - تاکید - تابستانه - امنیت - سواحل - اشاره - برشمرد - ساحلی - درصدی - اقتدار - تصریح - مشارکت‌های - خواهند - کارگیری - همراه‌سازی - مهم‌ترین - فرماندهان - استاندار - فرمانداران - میرفیضی - تامین - معاونان - اظهار - آسیب‌های - پیشگیری - طرح‌های - اجرای - مطالبات -

نظر شما در مورد : به‌کارگیری 5 هزار پلیس برای تامین امنیت در سواحل و مناطق گردشگری مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*