مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5102 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 مرداد 1395 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

پیشرفت مناسب طرح‌های توسعه حمل‌ونقل هوایی و زمینی لرستان/ عقد قرارداد ۵۰۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه جاده‌های لرستان/ قدردانی از پیمانکار، مشاور و کارکنان اداره راه و شهرسازی لرستان

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عقد قرارداد ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه جاده‌های لرستان گفت: پیشرفت طرح های توسعه حمل و نقل هوایی و زمینی لرستان مناسب بوده و با اتمام طرح توسعه فرودگاه، انجام مستقیم پروازهای بین المللی در این مرکز استان فراهم خواهد شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی روز پنجشنبه در آیین افتتاح همزمان ۷۲ کیلومتر بزرگراه و راه روستایی و با حضور در محور خرم آباد – نورآباد افزود: امروز علاوه بر افتتاح ۴۰ کیلومتر راه روستایی ، ۱۸ کیلومتر راه آسفالته در کوهدشت و ۱۴ کیلومتر در نورآباد بهره برداری شد.

وی ادامه داد: محور خرم آباد – نورآباد کریدور سراسری شمال به جنوب است که بهره بردار آن تمام مردم ایران هستند و اجرای این طرح گامی برای گسترش ارتباطات و توسعه منطقه است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به طور تقریبی تمام ورودی های شهرستان ها به سمت خرم آباد وضعیت بسیار خوبی پیدا کرده، گفت: باید این روند ادامه یابد و محور خرم آباد به نورآباد تا استان کرمانشاه نیز ادامه داشته باشد.

آخوندی با اشاره به اینکه طرح تونل اتصال الشتر به بروجرد نیز فعال شده اظهار کرد: همچنین در جنوب غرب برای اتصال پلدختر به آبدانان احداث یک تونل مهم در حال اجرا است.

وی با قدردانی از پیمانکار، مشاور و کارکنان اداره راه و شهرسازی لرستان در اجرای این طرح ها گفت: نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی نیز پیگیری و کمک کرده اند و در حال حاضر هماهنگی بسیار خوبی میان وزارتخانه و نمایندگان وجود دارد که انتظار می رود گام های موثرتری برای توسعه استان برداشته شود.

به گفته وی مجموع قراردادهای توسعه جاده ای لرستان در سال گذشته بیش از پنج هزار میلیارد ریال بوده است.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مجموع قراردادهای توسعه جاده های لرستان در سال گذشته بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لرستان - شهرسازی - توسعه - کیلومتر - نورآباد - میلیارد - ادامه - بسیار - استان - نمایندگان - قراردادهای - گذشته - مجموع - اینکه - اظهار - اتصال - روستایی - مشاور - پیمانکار - قدردانی - کارکنان - اداره - افتتاح - آخوندی - اجرای -

مطالب مرتبط با : پیشرفت مناسب طرح‌های توسعه حمل‌ونقل هوایی و زمینی لرستان/ عقد قرارداد ۵۰۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه جا...
نظر شما در مورد : پیشرفت مناسب طرح‌های توسعه حمل‌ونقل هوایی و زمینی لرستان/ عقد قرارداد ۵۰۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه جا...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها