مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51025 -تاریخ انتشار : شنبه 26 خرداد 1397 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از ترافیک عادی در محورها تا تداوم آسمانی صاف در مازندران

آخرین وضعیت جاده و هوا در مازندران

از ترافیک عادی در محورها تا تداوم آسمانی صاف در مازندران

مازندشورا: درحال حاضر ترافیک در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است که نشان می‌دهد هنوز موج برگشت مسافران آغاز نشد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، به روز پایانی تعطیلات نزدیک شدیم که معمولا مسافران سفرهای خود را به این روز موکول می‌کنند که باتوجه به حضور مسافران بسیار مدیریت خوبی برای سفر نیست و ممکن است درگیر صف‌های طولانی ترافیک شوند.

باتوجه به شرایط مساعد جوی مسافران علاقه‌مند هستند ساعات خوبی را در این سفر تجربه کنند به همین دلیل بازگشت از سفر را به ساعات پایانی موکول می‌کنند.

برای تعطیلات عید فطر امسال نیز همانند سایر روزهای تعطیل شاهد حضور مسافران زیادی در استان بودیم؛ به‌‌طوری‌که نوروز دیگری در استان رقم خورد و همانند نوروز محورهای مازندران قرار است مسیر بازگشت مسافرانی شود که از راه‌های دور و نزدیک وارد این استان سرسبز شدند.


*موج بازگشت مسافران هنوز آغاز نشد

رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان به فارس گفت: درحال حاضر ترافیک در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است که نشان می‌دهد هنوز  موج برگشت مسافران آغاز نشد.

علیرضا قدمی بیان کرد: قرار بود محدودیت ترافیکی در محورهای هراز و کندوان از ساعت ۱۲ آغاز شود که به‌دلیل عادی بودن ترافیک به ساعت ۱۴ موکول شد و دو ساعت با تاخیر آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی کامیون و کامیون‌ها تا ساعت ۱۲ فردا از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: محدودیت تردد تریلی از ساعت هشت امروز آغاز شده و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.
رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: باتوجه به اینکه بازگشت مسافران آغاز نشده توصیه ما به بخشی از مسافران است که زمان بازگشت از سفرها را به فردا موکول کنند.


*تداوم آسمانی صاف در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران نیز درباره آخرین وضعیت هوا به خبرنگار فارس، گفت: امروز آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری بوده و در ارتفاعات در ساعات بعدازظهر شاهد رشد ابر، رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد هستیم.

احمد اسدی با بیان اینکه فردا همین وضعیت ادامه دارد، افزود: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه شرایط برای بارش‌های پراکنده فراهم می‌شود.

وی یادآور شد: دریای مازندران نیز به‌صورت موج کوتاه در برخی ساعت افزایش موج پیش‌بینی می‌شود که لازم است مسافران و هم‌استانی‌ها در محدوده طرح دریا و با رعایت نکات ایمنی شنا کنند.


*دریای مازندران کاملا آرام است

رئیس اداره هواشناسی دریایی مازندران نیز به فارس، گفت: دریای مازندران کاملا آرام بوده و ارتفاع موج حداکثر ۲۰ سانتی‌متر است.

باقر سلطانی با اشاره به اینکه این وضعیت تا روز دوشنبه ادامه دارد، گفت: براساس بویه‌ها از صبح روز دوشنبه شاهد افزایش موج خواهیم بود‌.

ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - مسافران - بازگشت - وضعیت - موکول - اینکه - ادامه - استان - ترافیک - دوشنبه - دریای - محورهای - به‌صورت - ساعات - باتوجه - هواشناسی - پیش‌بینی - شرایط - پراکنده - کاملا - تعطیلات - امروز - افزایش - اشاره - آسمانی - روزهای - همانند - نوروز - درباره - پایانی - محدودیت - نزدیک - تداوم -

نظر شما در مورد : از ترافیک عادی در محورها تا تداوم آسمانی صاف در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*