فاز نخست نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر وارد مدار می‌شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 - ساعت : 08:57

کد مطلب: 51037 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تیرماه امسال

فاز نخست نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر وارد مدار می‌شود

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: 310 مگاوات از پروژه نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر در تیرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد و وارد مدار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، محمد اسلامی شنبه‌شب در حاشیه سفر به این شهرستان و بازدید از پروژه‌های عمرانی در حال احداث، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پروژه‌ها روند پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی دارند، اظهار کرد: ما برای رفاه و توسعه اشتغال برای رونق تولید نیاز به حرکت جهادی همراه با کمک بخش خصوصی، مردم و دستگاه‌های دولتی داریم تا پیوسته و یک‌پارچه و هماهنگ طرح‌ها را به پیش ببرند.

وی افزود: فرمانداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان‌ها دارای اختیارات و وظایفی هستند و با تمرکز بر سرفصل‌های سند اقتصاد مقاومتی استان مازندران که در 12 بند به تصویب و ابلاغ رسیده است، باید ذیل همین سند، مؤلفه‌های اقتصادی برای هر شهرستان را شناسایی کنند و در دستور کار خودشان قرار دهند.

استاندار مازندران عنوان کرد: ما همه این موارد را در بازدید بررسی کردیم و با وجودی که پیشرفت پروژه‌ها مطلوب است ولی برخی موانع و گرفتاری‌هایی نیز دارند که در حال پیگیری برای حل آن هستیم تا تحرک بیشتری به وجود بیاید و ما بتوانیم شاهد بهره‌برداری برخی از این پروژه‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه سه اولویت در بازدید از نوشهر داریم، گفت: در وهله نخست، بحث کمبود برق در ایام تابستان را داریم که شهروندان مازندرانی باید در مصرف آن به ویژه در ساعت پیک که از ساعت 12ظهر تا 4 عصر است، رعایت جدی داشته باشند تا با کاستی و خاموشی برق مواجه نشویم.

استاندار مازندران تصریح کرد: 310 مگاوات از پروژه نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر در تیرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد ولی این دلیل نمی‌شود که از صرفه‌جویی در مصرف برق پرهیز شود بلکه باید همواره مصرف بهینه داشت.

وی عنوان کرد: از سرمایه‌گذار پروژه نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر خواستیم که 500 مگاوات دیگر نیز در کنار این پروژه ایجاد و توسعه دهد که پیگیری‌ها آغاز شده است.

استاندار مازندران درباره نیروگاه زباله‌سوز نوشهر نیز، بیان کرد: این پروژه دارای پیشرفت بسیار خوبی است و با توجه به اینکه تمامی تجهیزات آن نیز به محل پروژه رسیده است، امیدواریم کارها با راندمان بهتری پیش برود و هر چه سریع‌تر یکی از نخستین نیروگاه‌های زباله‌سوز مازندران به بهر‌ه‌‌برداری رسیده و وارد مدار شود.

وی گفت: پروژه‌های کمربندی و کنارگذر در غرب مازندران یکی از معضلات در حوزه‌ راه‌های این منطقه است که موانع آنها رفع شد و امیدواریم این بازدیدها و پیگیری‌ها تأثیرگذار باشد و کاستی‌ها برطرف شود.

86019/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #نوشهر #پروژه #نیروگاه #داریم #عنوان #استاندار #رسیده #پیشرفت #پروژه‌ها #شهرستان #بازدید #مگاواتی #اینکه #امیدواریم #بهره‌برداری #زباله‌سوز #پیگیری‌ها #مگاوات #موانع #توسعه #پروژه‌های #امسال #بسیار #دارند #تیرماه #دارای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فاز نخست نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر وارد مدار می‌شود

*

*


X https://sport45.site/