مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51045 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران مطرح کرد

تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

مازندشورا: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: هیچ غرقی طی تعطیلات عید فطر در دریای مازندران نداشتیم.

مازندشورا:نقی کریمیان امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: با تمهیداتی که از قبل اندیشیده شد در تعطیلات عید فطر هیچ مشکل و غرقی نداشتیم.

وی افزود: از آغاز طرح‌های دریا تاکنون در مازندران 290 نفر از خطر غرق شدن نجات یافتند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: باتوجه به اینکه در ماه مبارک رمضان بخشی از طرح‌ها فعال بودند در حال حاضر تمامی طرح‌های دریا در استان فعال شدند.

کریمیان اضافه کرد: تمامی طرح‌های دریا به‌صورت مجدد در حال بررسی است که نگاه این بوده افزایش طرح داشته باشیم که در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: پیگیری‌های لازم در ارتباط با انجام بیمه شناگران در داخل طرح‌ها در دستور کار قرار دارد که سخت پیگیر هستیم این کار انجام شود.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با تأکید بر اینکه باتوجه به پایان ماه مبارک رمضان استقبال از طرح‌های دریا افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم این است به توصیه‌ها و هشدارهای ناجیان غریق توجه کرده و آن را مانع خوشی خود ندانند.

کریمیان در پایان گفت: از آغاز طرح‌های دریا تاکنون سه نفر در دریای مازندران غرق شدند و پیکر یک تن نیز در پزشکی قانونی در حال بررسی‌های لازم است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - طرح‌های - غواصی - کریمیان - طرح‌ها - پایان - تمامی - افزایش - رمضان - باتوجه - تعطیلات - دریای - تاکنون - اینکه - مبارک -

نظر شما در مورد : تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها