تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 51045 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران مطرح کرد

تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

مازندشورا: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: هیچ غرقی طی تعطیلات عید فطر در دریای مازندران نداشتیم.

مازندشورا:نقی کریمیان امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: با تمهیداتی که از قبل اندیشیده شد در تعطیلات عید فطر هیچ مشکل و غرقی نداشتیم.

وی افزود: از آغاز طرح‌های دریا تاکنون در مازندران 290 نفر از خطر غرق شدن نجات یافتند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: باتوجه به اینکه در ماه مبارک رمضان بخشی از طرح‌ها فعال بودند در حال حاضر تمامی طرح‌های دریا در استان فعال شدند.

کریمیان اضافه کرد: تمامی طرح‌های دریا به‌صورت مجدد در حال بررسی است که نگاه این بوده افزایش طرح داشته باشیم که در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: پیگیری‌های لازم در ارتباط با انجام بیمه شناگران در داخل طرح‌ها در دستور کار قرار دارد که سخت پیگیر هستیم این کار انجام شود.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با تأکید بر اینکه باتوجه به پایان ماه مبارک رمضان استقبال از طرح‌های دریا افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم این است به توصیه‌ها و هشدارهای ناجیان غریق توجه کرده و آن را مانع خوشی خود ندانند.

کریمیان در پایان گفت: از آغاز طرح‌های دریا تاکنون سه نفر در دریای مازندران غرق شدند و پیکر یک تن نیز در پزشکی قانونی در حال بررسی‌های لازم است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #طرح‌های #غواصی #کریمیان #طرح‌ها #پایان #تمامی #افزایش #رمضان #باتوجه #تعطیلات #دریای #تاکنون #اینکه #مبارک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعطیلات عیدفطری به رنگ سفید در دریای مازندران

*

*


X https://sport45.site/