درج صورت‌جلسات کمیسیون ماده ۵ شهرهای خراسان شمالی در وب‌سایت راه و شهرسازی

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 - ساعت : 13:10

کد مطلب: 51059 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با توجه به قانون انتشار و حق دسترسی آزاد به اطلاعات صورت گرفت:

درج صورت‌جلسات کمیسیون ماده ۵ شهرهای خراسان شمالی در وب‌سایت راه و شهرسازی

مازندشورا: سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: با توجه به قانون انتشار و حق دسترسی آزاد مردم به اطلاعات کلیه صورت‌جلسات کمیسیون‌های ماده ۵ شهرهای استان در وب‌سایت این اداره کل قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، روزبه دادجو عنوان کرد: با توجه به تأکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در خصوص انتشار دستور جلسات و مصوبات کمیسیون‌های ماده ۵ شهرهای استان و قانون حق دسترسی آزاد به اطلاعات کلیه صورت‌جلسات به تفکیک شهرهای استان از سال ۹۵ تاکنون در وب‌سایت اداره کل راه و شهرسازی استان به نشانی www.nkh.mrud.ir جهت دسترسی و ملاحظه مردم شریف استان قرار گرفت.

وی به تعداد مصوبات و دستور کار جلسات کمیسیون ماده ۵ درج شده بر روی وب‌سایت اداره کل اشاره کرد و افزود: تاکنون ۷۴ مصوبه و صورت‌جلسه در وب‌سایت اداره کل توسط این معاونت درج شده است و از این به بعد هم به محض نهایی شدن صورت‌جلسات جدید بلافاصله این صورت‌جلسات در وب‌سایت اضافه خواهد شد.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی اضافه کرد: این ۷۴ صورت‌جلسه شامل بجنورد ۲۳ صورت‌جلسه، اسفراین ۱۱ صورت‌جلسه، شیروان ۱۰ صورت‌جلسه، فاروج ۵ صورت‌جلسه، آشخانه ۵ صورت‌جلسه، گرمه ۳ صورت‌جلسه، جاجرم ۶ صورت‌جلسه، ایور ۲ صورت‌جلسه، درق ۲ صورت‌جلسه و شوقان ۳ صورت‌جلسه است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #صورت‌جلسه #اداره #شهرسازی #وب‌سایت #صورت‌جلسات #استان #خراسان #شهرهای #دسترسی #مصوبات #تاکنون #انتشار #جلسات #وزارت #کمیسیون #شمالی #قانون #اطلاعات #دستور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : درج صورت‌جلسات کمیسیون ماده ۵ شهرهای خراسان شمالی در وب‌سایت راه و شهرسازی

*

*


X https://sport45.site/