مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51076 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 خرداد 1397 -ساعت : 19:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب  استان

بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب استان

مازندشورا: معاون حقوقي ، امور مجلس و هماهنگي استانهاي وزارت راه و شهرسازي در سفر خود به مازندران از �پروژه های حوزه راه و شهرسازی در غرب استان بازديد نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، عليرضا محفوظي در اين بازديد ضمن قدرداني از اقدامات صورت گرفته در بخش ارتقاء و تعريض در سطح محورهاي غرب استان عنوان نمود : خوشبختانه با توجه به حجم بالاي ترافيك و تردد در راههاي ارتباطی غرب استان اقدامات در خور توجه اي در زمينه تعريض و چهار خطه شدن محورهاي اصلي و شرياني در دست اجراست.

 

معاون وزیر راه  و شهرسازی در حاشیه نشست بررسی مشکلات حریم راههای روستایی شهرستان‌های تنکابن، رامسر و  عباس‌آباد در دانشگاه علوم کشاورزی کلارآباد  هدف از این نشست را اصلاح حریم راه‌های روستایی سه  شهرستان غرب مازندران در بازنگری طرح‌های هادی دانست.

وی افزود:  این نشست با پیگیری‌های مستمر دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن،  عباس‌آباد و  رامسر در مجلس شورای اسلامی برگزارشده و بازدیدهای انجام‌شده به‌منظور بازدید از وضعیت حریم راههای روستایی در منطقه و چگونگی اجرای قانون ایمنی راه‌ها و بررسی وضعیت موجود صورت گرفت.

محفوظی اضافه کرد:  این نشست و بازدیدهای انجام‌شده منجر به این شد که مدیرکل نگهداری  راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری و  معاون بنیاد مسکن کشور طی نشستی مشترک چارچوبی را مقرر کرده و به استان‌ها ابلاغ کنند که در آن‌هم یکپارچگی استعلام‌ها و پاسخ به آن‌ها حفظ‌شده و  هم تأسیساتی که در  حریم راهها توسط دستگاه‌های خدمت رسان اجرا می شود مشکلی نداشته باشند. 

معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی گفت: در این نشست مقرر شد تا در بازنگری طرح‌های هادی ضوابط و مقررات اصلاح حریم راههای روستایی دیده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این بازدید با اشاره به ضرورت افزایش ارتقاء ایمنی راه‌های غرب مازندران گفت :  غرب استان به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه‌های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی‌شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می‌کنند.

مهندس بهادری با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در مازندران به‌منظور استفاده مطلوب از مواهب طبیعی و خدادادی ، اظهارکرد: توسعه زیرساخت‌های این استان در تمامی بخشهای حمل و نقل به‌ویژه محورهای ارتباطی ، در دستور کار دولت قرار دارد .

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره دیگر اقدامات این اداره کل در حوزه ساخت و توسعه راهها در غرب استان اشاره و یادآور شد : پروژهای  متعدد راهسازی در غرب استان در دست اجراء بوده که انشاء اله با بهره برداری  از این پروژه ها شاهد روانی ترافیک و کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی غرب استان باشیم .  

گفتنی است : در سفر یک روزه معاون وزیر راه و شهرسازی به غرب استان که به دعوت دکتر شریعت نژاد نماینده مردم رامسر- تنکابن و عباس آّباد درخصوص حریم راهها صورت گرفته از محور  جواهرده، کمربندی تنکابن ، محور جنت رودبار ( جاده دالاخانی ) ، محور عباس آباد – کلاردشت ، پل پسنده و فرودگاه رامسر بازدید و تصمیماتی درخصوص بازنگری در میزان حریم راهها اتخاذ گردید .

در این سفر معاون بنیاد مسکن کشور ، مدیر کل راه  و شهرسازی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیر کل بنیاد مسکن ، فرمانداران و شهرداران شهرهای غرب استان معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند.

 

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرسازی - معاون - مازندران - روستایی - تنکابن - راهها - راههای - رامسر - مدیرکل - بازنگری - توسعه - محورهای - ارتباطی - بازدید - اقدامات - بنیاد - منطقه - وضعیت - راهداری - ایمنی - اشاره - استفاده - زیرساخت‌های - طبیعی - مواهب - به‌منظور - درخصوص - راه‌های - تعريض - محورهاي - بررسی - ارتقاء - گرفته - شهرسازي - اداره - شهرستان‌های - عباس‌آباد - نماینده - بازدیدهای - شریعت - طرح‌های - اصلاح - بازديد - انجام‌شده -

مطالب مرتبط با : بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب استان
نظر شما در مورد : بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*