بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب  استان

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 خرداد 1397 - ساعت : 19:29

کد مطلب: 51076 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب استان

مازندشورا: معاون حقوقي ، امور مجلس و هماهنگي استانهاي وزارت راه و شهرسازي در سفر خود به مازندران از �پروژه های حوزه راه و شهرسازی در غرب استان بازديد نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، عليرضا محفوظي در اين بازديد ضمن قدرداني از اقدامات صورت گرفته در بخش ارتقاء و تعريض در سطح محورهاي غرب استان عنوان نمود : خوشبختانه با توجه به حجم بالاي ترافيك و تردد در راههاي ارتباطی غرب استان اقدامات در خور توجه اي در زمينه تعريض و چهار خطه شدن محورهاي اصلي و شرياني در دست اجراست.

 

معاون وزیر راه  و شهرسازی در حاشیه نشست بررسی مشکلات حریم راههای روستایی شهرستان‌های تنکابن، رامسر و  عباس‌آباد در دانشگاه علوم کشاورزی کلارآباد  هدف از این نشست را اصلاح حریم راه‌های روستایی سه  شهرستان غرب مازندران در بازنگری طرح‌های هادی دانست.

وی افزود:  این نشست با پیگیری‌های مستمر دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن،  عباس‌آباد و  رامسر در مجلس شورای اسلامی برگزارشده و بازدیدهای انجام‌شده به‌منظور بازدید از وضعیت حریم راههای روستایی در منطقه و چگونگی اجرای قانون ایمنی راه‌ها و بررسی وضعیت موجود صورت گرفت.

محفوظی اضافه کرد:  این نشست و بازدیدهای انجام‌شده منجر به این شد که مدیرکل نگهداری  راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری و  معاون بنیاد مسکن کشور طی نشستی مشترک چارچوبی را مقرر کرده و به استان‌ها ابلاغ کنند که در آن‌هم یکپارچگی استعلام‌ها و پاسخ به آن‌ها حفظ‌شده و  هم تأسیساتی که در  حریم راهها توسط دستگاه‌های خدمت رسان اجرا می شود مشکلی نداشته باشند. 

معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی گفت: در این نشست مقرر شد تا در بازنگری طرح‌های هادی ضوابط و مقررات اصلاح حریم راههای روستایی دیده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این بازدید با اشاره به ضرورت افزایش ارتقاء ایمنی راه‌های غرب مازندران گفت :  غرب استان به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه‌های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی‌شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می‌کنند.

مهندس بهادری با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در مازندران به‌منظور استفاده مطلوب از مواهب طبیعی و خدادادی ، اظهارکرد: توسعه زیرساخت‌های این استان در تمامی بخشهای حمل و نقل به‌ویژه محورهای ارتباطی ، در دستور کار دولت قرار دارد .

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره دیگر اقدامات این اداره کل در حوزه ساخت و توسعه راهها در غرب استان اشاره و یادآور شد : پروژهای  متعدد راهسازی در غرب استان در دست اجراء بوده که انشاء اله با بهره برداری  از این پروژه ها شاهد روانی ترافیک و کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی غرب استان باشیم .  

گفتنی است : در سفر یک روزه معاون وزیر راه و شهرسازی به غرب استان که به دعوت دکتر شریعت نژاد نماینده مردم رامسر- تنکابن و عباس آّباد درخصوص حریم راهها صورت گرفته از محور  جواهرده، کمربندی تنکابن ، محور جنت رودبار ( جاده دالاخانی ) ، محور عباس آباد – کلاردشت ، پل پسنده و فرودگاه رامسر بازدید و تصمیماتی درخصوص بازنگری در میزان حریم راهها اتخاذ گردید .

در این سفر معاون بنیاد مسکن کشور ، مدیر کل راه  و شهرسازی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیر کل بنیاد مسکن ، فرمانداران و شهرداران شهرهای غرب استان معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند.

 

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #شهرسازی #معاون #مازندران #روستایی #تنکابن #راهها #راههای #رامسر #مدیرکل #بازنگری #توسعه #محورهای #ارتباطی #بازدید #اقدامات #بنیاد #منطقه #وضعیت #راهداری #ایمنی #اشاره #استفاده #زیرساخت‌های #طبیعی #مواهب #به‌منظور #درخصوص #راه‌های #تعريض #محورهاي #بررسی #ارتقاء #گرفته #شهرسازي #اداره #شهرستان‌های #عباس‌آباد #نماینده #بازدیدهای #شریعت #طرح‌های #اصلاح #بازديد #انجام‌شده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از محورهای ارتباطی غرب استان

*

*


X https://sport45.site/