مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51093 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 تیر 1397 -ساعت : 13:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش 20 درصدی مصرف برق در مازندران/ احتمال خاموشی برق در استان

افزایش 20 درصدی مصرف برق در مازندران/ احتمال خاموشی برق در استان

مازندشورا: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: مصرف برق در مازندران به بیش از یک‌هزار و 200 مگاوات رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد داشته است.

مازندشورا: قاسم شهابی اظهار کرد: درحال حاضر مصرف برق در مازندران به بیش از یک‌هزار و 200 مگاوات رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: اگر مصرف برق با همین روند ادامه پیدا کند دچار مشکل خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه اقدامات خوبی توسط شرکت توزیع برق مازندران در حال انجام است و شاهد همکاری‌های خوبی در این زمینه هستیم، اضافه کرد: استانداری مازندران نیز درحال دریافت مجوز برای ساعت فعالیت ادارات از 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه است ولی هنوز اعلام نشده است.

شهابی با بیان اینکه مشکلی در مازندران نداریم، اضافه کرد: به دلیل افت فرکانس و مشکلات شبکه سراسری برق کشور ممکن است هر لحظه به ما اعلام خاموشی کنند ولی هنوز خاموشی و قطعی در این زمینه اعمال نشده است .

وی تصریح کرد: باتوجه به گرمای زیاد احتمال خاموشی وجود دارد که لازم است مردم در زمینه مدیریت مصرف بیشتر با ما همکاری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران یادآور شد: درحال حاضر اوج مصرف برق از ساعت 12 تا 17 که ساعت 15 بالاترین مصرف و همچنین از ساعت 20 تا 23 است که لازم است مردم بیشتر به بحث صرفه‌جویی توجه کنند.

شهابی در پایان گفت: امشب مسابقه فوتبال جام جهانی پخش می‌شود لازم است همه مردم مراعات کنند تا شاهد مشکل قطعی یا خاموشی حین فوتبال در شبکه نباشیم البته همکاران شرکت توزیع برق به‌صورت کشیک فعال هستند ولی لازم است مردم نسبت به بحث مدیریت مصرف توجه کنند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افزایش 20 درصدی مصرف -

نظر شما در مورد : افزایش 20 درصدی مصرف برق در مازندران/ احتمال خاموشی برق در استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*