مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5116 -تاریخ انتشار : جمعه 15 مرداد 1395 -ساعت : 08:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهروز خبر داد؛

اجرای LEZ از 15شهریور در صورت ابلاغ وزارت کشور

مازندشورا: در صورت ابلاغ اجرای طرح کاهش از سوی وزارت کشور، این طرح از 15شهریور ماه در تهران اجرایی می‌شود.

مازندشورا:

اجرای LEZ از 15شهریور در صورت ابلاغ وزارت کشور حجت الله بهروز در مورد سرانجام طرح «LEZ» یا همان طرح "کاهش" با بیان اینکه در صورت ابلاغ اجرای طرح کاهش از سوی وزارت کشور، این طرح از 15شهریور ماه در تهران اجرایی می‌شود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود تا زمان باقی مانده برای اجرای این طرح، نسبت به اخذ برگه معاینه فنی اقدام کنند چراکه خودروهای تردد کننده در محدوده اجرای طرح کاهش با دوربین و به صورت مکانیزه کنترل می‌شوند.

وی گفت: با اجرایی شدن این طرح در نیمه شهریورماه احتمال افزایش مراجعات مردمی به مراکز معاینه فنی وجود خواهد داشت و بر همین اساس از هم اکنون  به مراکز معاینه فنی بخشنامه شده است تا نسبت به افزایش ظرفیت خود و جذب نیروی متخصص اقدام  و بتوانند حتی در صورت امکان در سه شیفت کاری نسبت به خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.

بهروز با بیان اینکه این طرح در سه مقطع اجرایی می‌شود، اظهار کرد: در مرحله اول در محدوده "طرح زوج و فرد" معاینه فنی خودروها کنترل شده و صرفا به خودروهایی که معاینه فنی داشته باشند اجازه ورود به محدوده زوج و فرد داده می‌شود.

قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه در فاز دوم بر روی خودروهای انژکتوری و کاربراتوری اعمال محدودیت می‌شود، گفت: در گام سوم نیز اجرای این طرح به کل سطح شهر تهران تسری می‌یابد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاینه - اجرای - بهروز - محدوده - تهران - اجرایی - اینکه - کنترل - افزایش - مراکز - 15شهریور - خودروهای - وزارت - ابلاغ - اقدام -

نظر شما در مورد : اجرای LEZ از 15شهریور در صورت ابلاغ وزارت کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها