مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5143 -تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 -ساعت : 20:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پيام مدير كل راه و شهرسازي مازندران به مناسبت روز خبرنگار

رسالت خبرنگار، تلاش تا پاي جان

مازندشورا: در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات ، قطعا� نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون، نقش بسزایی در� ارتقای اطلاعات در جامعه دارند

مازندشورا:خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند... خبرنگاران وجدان بيدار جهان و تصويرگر زمان خويش هستند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي ، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.

17 مرداد ماه ، روز خبرنگار يادآور مجاهدت‌های زنان و مردانی حقیقت‌طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.لذا اين روز فرصتی ارزشمند و گرانبهاست ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

ضمن گراميداشت اين روز خجسته و عرض تبريك به تمامي اصحاب رسانه استان ، امید آن دارم با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید. 

 

با احترام : حيدر نوروزي

مديركل راه و شهرسازي مازندران

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - خبرنگار - آگاهی - خبرنگاران - رسالت - مازندران - شهرسازي -

مطالب مرتبط با : رسالت خبرنگار، تلاش تا پاي جان
نظر شما در مورد : رسالت خبرنگار، تلاش تا پاي جان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها