مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5149 -تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون نظارت شورای شهر خبر داد

استانداردسازی اماکن ورزشی اولويت سازمان ورزش در سال جاری

مازندشورا: معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران اعلام كرد:سازمان ورزش در سال جاری استانداردسازی اماکن ورزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

مازندشورا:

بلدیه| عباس جدیدی با اشاره به استانداردسازی اماکن ورزشی در سال جدید اظهارکرد: در سال های اخیر اماکن ورزشی جدید ایجاد شده كه یکی از مسائل مهمی که در اماکن ورزشی باید به آن توجه ویژه داشت این است که وسایل اين فضاها را با استانداردهای روز دنیا که هر لحظه متغیر است، به روزرسانی کنیم.
وی با بیان اینکه ورزش در جامعه باید به عنوان تکلیف نهادینه شود، تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا ورزش در سبد روزانه شهروندان قرار گیرد و به صورت یک پکیج به عنوان تکلیف برای شهروندان اجرا شود.
جدیدی اضافه کرد: در سالی که گذشت سازمان ورزش اقدامات خوبی در این زمینه انجام داد. این در حالی است که در زمینه بهداشت و نظافت مراکز ورزشی نیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که این شرط لازم برای اماکن ورزشی است.
وی با اشاره به اینکه استانداردسازی برای فضاهای ورزشی از همه جهات مهمتر است، تصریح کرد: اگر فضاها و وسایل ورزشی استاندارد نباشد، تهدیدی برای سلامتی ورزشکاران محسوب می شود و ایجاد آسیب می کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - اماکن - استانداردسازی - تصریح - تکلیف - اقدامات - زمینه - عنوان - شهروندان - فضاها - جدیدی - اشاره - ایجاد - وسایل - اینکه -

نظر شما در مورد : استانداردسازی اماکن ورزشی اولويت سازمان ورزش در سال جاری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها