مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5153 -تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 -ساعت : 14:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمدرضا اخوان عبداللهیان خبر داد:

رفع تصرف ۱۱۰ هکتار از اراضی ملی خراسان رضوی/ کسب رتبه سوم استان در مدیریت املاک و حقوقی کشور

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به کسب رتبه سوم توسط این اداره کل در حوزه مدیریت املاک و حقوقی سطح کشور گفت: سال گذشته بیش از ۱۱۰ هکتار از اراضی ملی استان در قالب ۶۰ فقره پرونده تخلفی رفع تصرف شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمدرضا اخوان عبداللهیان با اعلام این خبر افزود: با توجه به ارزیابی عملکردی که توسط وزارت راه و شهرسازی همه ساله در بخش‌های مختلف ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها دارد و در راستای رسیدن به اهداف وزارت راه و شهرسازی در سراسر کشور و ایجاد فضای رقابتی در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر به مردم عزیز، وزارت راه و شهرسازی گزارشی از این مهم در سال ۹۴ منتشر کرده است.

وی ادامه داد: این ارزیابی در تمامی حوزه‌های مدیریت و معاونت‌های املاک و حقوقی، فنی و مهندسی، توسعه منابع و مدیریت و مجموع عملکرد هر کدام از ادارات کل انجام می‌شود که خراسان رضوی در مجموع ارزیابی عملکرد مدیریت املاک و حقوقی در سال ۹۴ توانست رتبه سوم کشوری را به دست بیاورد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به عملکرد مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل در سال ۹۴، گفت: سال گذشته بیش از ۱۱۰ هکتار از اراضی ملی استان در قالب ۶۰ فقره پرونده تخلفی با کمک و مساعدت دستگاه قضایی و سایردستگاه‌های اجرایی استان و پیگیری‌های مستمر حقوقی و حمایت همه جانبه نیروهای انتظامی و شهرداری‌های سطح استان رفع تصرف شد.

وی در خصوص مقایسه عملکرد مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در سال‌های گذشته، توضیح داد: در سال ۹۴ تعداد ۶۰ مورد رفع تصرف به متراژ حدود ۱۱۱ هکتار انجام شد و این تعداد در سال ۹۳، ۹۰ مورد رفع تصرف با متراژ حدود ۷۴ هکتار بوده است که این آمار نشان دهنده همت پرسنل راه و شهرسازی خراسان رضوی در کاهش آمار تصرف املاک و اراضی ملی توسط متخلفان است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - خراسان - املاک - حقوقی - مدیریت - عملکرد - وزارت - هکتار - استان - اداره - ارزیابی - اراضی - گذشته - تعداد - اخوان - متراژ - راستای - محمدرضا - ادارات - عبداللهیان - مجموع -

نظر شما در مورد : رفع تصرف ۱۱۰ هکتار از اراضی ملی خراسان رضوی/ کسب رتبه سوم استان در مدیریت املاک و حقوقی کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها