مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5156 -تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 -ساعت : 14:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان عجب شیر خبر داد:

اخذ تصمیمات مهم برای رفع مشکلات مسکن مهر در آذربایجان‌شرقی

مازندشورا: با حضور فرماندار شهرستان عجب شیر و مدیر مسکن مهر استان آذربایجان‌شرقی و رئیس اداره راه و شهرسازی در جلسه‌ای مشکلات مسکن مهر شهرستان عجب شیر مورد بررسی قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان عجب شیر گفت: ۱۴ مرداد ماه فرماندار شهرستان عجب شیر، مدیر مسکن مهر این شهرستان به همراه هیات همراه از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان عجب شیر بازدید کردند و از نزدیک در جریان مشکلات ساکنان آن قرار گرفتند.

 وی اضافه کرد: پس از بازدید در جلسه‌ای که برای بررسی مشکلات مطرح شده تشکیل شد؛ فرماندار شهرستان عجب شیر با تاکید بر لزوم اهتمام ویژه جهت رفع مشکلات و تکمیل پروژه‌های مسکن مهر کلیه رؤسای دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان موظف دانست در جهت رفاه مردم نسبت به تکمیل پروژه‌ها و حل نواقص موجود جدیت داشته و با نظر مساعد نسبت به رفع مشکلات اقدام نمایند.

سالاری فر در خصوص پیگیری و اقدامات صورت گرفته پیرامون مشکلات مسکن مهر عجب شیر گفت: در ادامه اعضای حاضر در جلسه پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به نماسازی و محوطه سازی پروژه‌های مسکن مهر و همچنین در خصوص راه دسترسی این پروژه‌ها و نیز مسایل مربوط به تقسیط تسهیلات مسکن مهر بحث و تبادل نظر کرده و با ارائه راهکار مناسب و مصوباتی خواستار تسریع در حل این مشکلات  شدند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مشکلات - شهرستان - شهرسازی - اداره - پروژه‌های - پروژه‌ها - مربوط - تکمیل - پیرامون - همراه - آذربایجان‌شرقی - فرماندار - بازدید -

مطالب مرتبط با : اخذ تصمیمات مهم برای رفع مشکلات مسکن مهر در آذربایجان‌شرقی
نظر شما در مورد : اخذ تصمیمات مهم برای رفع مشکلات مسکن مهر در آذربایجان‌شرقی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها