مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5174 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیش بینی فروش اقساطی ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵/ فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد

مازندشورا: مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اعلام تحویل و تکمیل یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن مهر از کل دو میلیون و ۲۲۵ هزار واحد از فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد مسکن مهر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نادر قاسمی مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: در این باره تاکنون ۴۶۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صورت نقدی پرداخت شده و مابقی با توجه به پیشرفت فیزیکی کار به تدریج پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد مسکن مهر به ارزش ۳۶۳ هزار میلیارد ریال، گفت: فروش اقساطی ۲۰۰ هزار واحد برای سال جاری پیش بینی شده است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن افزود: از تعداد ۷۳۱ هزار واحد از پروژه های باقیمانده مسکن مهر، بالغ بر ۴۰۰ هزار واحد از پروژه های احداثی به دلایلی چون نبود امکانات زیربنایی و روبنایی، نبود متقاضی، پروژه های رها شده و تعطیلی کارگاه ها بلا تکلیف مانده است.

قاسمی با اشاره به این اینکه تعداد ۸۱ هزار واحد از پروژه های مسکن مهر تکمیل شده و آماده واگذاری به متقاضیان است، گفت: اما به علت نداشتن تأسیسات زیربنایی و روبنایی (انشعابات آب و برق و گاز و ...) بلاتکلیف مانده و فروش اقساطی نشده اند.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن افزود: در کل حدود ۲۳۰ هزار واحد مسکونی انشعابات ندارند و در مراحل مختلف ساخت هستند.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، در پروژه مسکن مهر قرار است دو میلیون و ۲۲۵ هزار واحد مسکن احداث شود. تاکنون با استفاده از تسهیلات بانک مسکن یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد به متقاضیان واگذار شده است و مابقی نیز به تدریج با تکمیل خدمات زیر و روبنایی به متقاضیان تحویل داده می شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اقساطی - پروژه - میلیون - روبنایی - متقاضیان - اعتباری - تعداد - زیربنایی - تکمیل - انشعابات - افزود - مانده - تدریج - تاکنون - قاسمی - گزارش - میلیارد - تسهیلات - مابقی - پرداخت - اشاره -

مطالب مرتبط با : پیش بینی فروش اقساطی ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵/ فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد
نظر شما در مورد : پیش بینی فروش اقساطی ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵/ فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها