مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5185 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1395 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیركل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد:

بهره‌برداری از ۳۶ طرح راه و شهرسازی استان همدان در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۷ پروژه مسکن مهر با ۴۵۶ واحد

مازندشورا: مدیركل راه و شهرسازی استان همدان گفت: ۳۶ طرح راه و شهرسازی استان همدان در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، محمد رودباری بیان کرد: این پروژه‌ها شامل ۱۹ پروژه در بخش راهداری، ۱۰ پروژه در بخش راهسازی و ۷ پروژه در بخش مسكن مهر است.

مدیركل راه و شهرسازی استان همدان در این خصوص افزود: در بخش راهداری جمعا ۹۲ كیلومتر پروژه شامل انجام روکش آسفالت، احداث یک دستگاه زیرگذر، احداث سیستم روشنایی در ۷ نقطه روستایی، احداث برج نوری به ارتفاع ۳۶ متر و احداث و نصب تابلو پیام متغیر و نصب دکل مخابراتی از جمله پروژه‌های بخش راهداری در هفته دولت امسال است.

وی اضافه کرد: در بخش راهسازی نیز بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی و تقاطع بهشت هاجر ملایر در مجموع به میزان ۴۸/۸ کیلومتر در دستور کار پروژه‌های قابل افتتاح هفته دولت است.

وی یادآورشد: در هفته دولت امسال ۷ پروژه مسکن مهر با ۴۵۶ واحد در شهرهای همدان، نهاوند و رزن به متقاضیان تحویل خواهد شد.

رودباری كل اعتبارات هزینه شده این طرح‌ها را ۲۶۷۹۶۵ میلیون ریال عنوان كرد و افزود: ۱۴۹۶۶۵ میلیون ریال در بخش راهداری و ۱۱۸۳۰۰ میلیون ریال نیز در بخش راهسازی هزینه شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - شهرسازی - احداث - راهداری - همدان - میلیون - راهسازی - استان - امسال - هزینه - پروژه‌های - روستایی - افزود - آسفالت - بهره‌برداری - مدیركل -

نظر شما در مورد : بهره‌برداری از ۳۶ طرح راه و شهرسازی استان همدان در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۷ پروژه مسکن مهر با ۴۵۶ واحد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها