مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5205 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 -ساعت : 07:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می‌کند:

برنامه پیاده‌گردی و بازدید از مرکز تاریخی تهران

مازندشورا: شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و شهرداری منطقه ۱۲ در راستای اهداف سلسله نشست‌های موضوعی برگزار شده در این حوزه، برنامه پیاده‌گردی و بازدید از مرکز تاریخی تهران را برگزار می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و شهرداری منطقه ۱۲ در راستای اهداف سلسله نشست‌های موضوعی برگزار شده در این شرکت دفتر دهم از این نشست‌ها را مبنی بر کیفیت زندگی در مرکز تاریخی شهر تهران تحت عنوان برنامه‌ پیاده‌گردی و بازدید از مرکز تاریخی تهران برگزار می‌کند.

این برنامه در روز سه‌شنبه ۱۹ مردادماه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۳ برگزار خواهد شد.

از علاقمندان درخواست شده لطفا جهت حضور مشخصات خود را (نام، نام خانوادگی و شماره تماس) را به آدرس neshast.udro@gmail.com یا شماره تلگرام ۰۹۳۰۴۵۳۶۲۵۵ ارسال نمایند.

لازم به ذکر است دفتر نهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تحت‌عنوان «حق مشخص به شهر مشخص» در سومین نشست خود به بررسی فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر پرداخت.

در این نشست اساتیدی از جمله دکتر پرویز پیران به عنوان دبیر علمی، فیروزه صابر مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به عنوان عضو پنل و دکتر مراد ثقفی مدیرعامل انجمن دیدبان مدنی یکشهر  به عنوان سخنران حضور پیدا کردند./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برگزار - عنوان - تهران - عمران - تاریخی - بهسازی - موضوعی - شماره - مدیرعامل - نشست‌های - سلسله - بازدید - برنامه - می‌کند - پیاده‌گردی -

مطالب مرتبط با : برنامه پیاده‌گردی و بازدید از مرکز تاریخی تهران
نظر شما در مورد : برنامه پیاده‌گردی و بازدید از مرکز تاریخی تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها