مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5223 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 -ساعت : 11:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قناعتی:

شورایاری بهترین ظرفیت در شهر تهران

مازندشورا: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاری بهترین ظرفیتی است که در شهر تهران برای آن فکر و سرمایه گذاری شده است

مازندشورا:

بلدیه|ابوالفضل قناعت با اشاره به تصمیم مجلس برای کاهش اعضای شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه مجلس به جای توسعه تعداد اعضای شورای شهر، تعداد را کاهش داده است. این در حالی است که تهران با جمعیت۱۳ میلیونی در روز و ۱۰میلیون جمعیت در شب و با این پهنه عریض و طویل، قطعا نیاز به اعضای بیشتری در شورای شهر دارد تا مسائل و مشکلات بهتر احصا و برنامه ریزی شود.عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: شورای شهر با ۳۱ عضو یا ۲۱ عضو در دوره آتی نمی‌تواند همه مسائل و مشکلات این کلانشهر را ببیند. در لابه لای محلات مسائل و مشکلاتی هست که از نگاه اعضای شورای شهر مخفی و مغفول مانده و این شورایاری ها هستند که می توانند مشکلات محلات را احصا کنند.
وی افزود: برخی از این مشکلات محلات اگر جلوگیری نشود، تبدیل به مشکل منطقه ای، شهری و حتی کشوری می‌شود. این شورایاران هستند که این مشکلات را احصا کرده و با ارتباطاتی که با اعضای شورای شهر و ستاد شورایاری ها دارند این مشکلات را منتقل می کند.
قناعتی ادامه داد: این‌ها به عنوان چشم های تیزبین اعضای شورای شهر مشکلات را شناسایی و به اطلاع ما می رسانند و بهترین ظرفیتی است که در شهر تهران روی آن فکر و سرمایه گذاری شده است.
قناعتی افزود: این شورایاران به دلیل اعتقادی که به محله دارند خدمت می کنند و حقوق بگیر نیستند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خاتمه با اشاره به ارتباط شورایاری ها و اعضای شورای شهر تهران گفت: من به میزان ارتباط شورایاری ها و شورای شهر در شورای چهارم نمره ۱۸ می‌دهم. ارتباط اکنون خوب است و یک هفته در میان اعضای شورای مناطق می آیند و مشکلات را در جلسه ای که شهردار هم هست، منتقل می‌کنند.
وی گفت: در واقع این موضوعات با حضور مدیران شهری و اعضای شورای شهر انتقال داده می شود. اعضای شورای شهر هم که به مناطق می روند دبیران مناطق را می خواهند و این گونه به دل اصلی ترین مشکلات می روند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در خاتمه گفت: در برخی مواقع اعضای شورای شهر قول هایی می دهند که به دلیل مقدوراتی که وجود دارد، عملیاتی نمی شود به همین دلیل این نقصی است که نمره منفی ایجاد می کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - اعضای - مشکلات - تهران - شورایاری - قناعتی - مسائل - محلات - ارتباط - اسلامی - مناطق - منتقل - خاتمه - شورای شهر تهران - دارند - رئیسه - اشاره - بهترین - تعداد - افزود - شورایاران -

نظر شما در مورد : شورایاری بهترین ظرفیت در شهر تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها