مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5229 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 -ساعت : 12:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مديرعامل سازمان بازنشستگي شهرداري تهران خبر داد

ساليانه حدود ٥٠٠ نفر در شهرداري تهران بازنشسته مي شوند

مازندشورا: مديرعامل سازمان بازنشستگي شهرداري تهران از بازنشستگي سالانه حدود ٥٠٠نفر در شهرداري تهران به طور ميانگين خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|مصطفي منتظرالمهدي با اعلام اين خبر گفت: تعداد بازنشسته های ما وابسته به هر سال میانگین حدود 500 نفر است. وي در ادامه با اشاره به مشكلات بازنشستگان، تصريح كرد: یکی از مشکلاتی که بازنشستگان شهرداری طی چند سال اخیر با آن روبروبودند موضوع پایین بودن حقوق آن ها بوده است که سازمان بازنشستگی طی 5 سال اخیر اين موضوع را پيگيري كرد و مبحثي در قالب ماده 85 مطرح شد كه پس از تصویب این ماده،حداقل حقوق بازنشسته ها به سطح قابل قبولي رسيد.
مديرعامل سازمان بازنشستگي شهرداري تهران، با اعلام اين كه در احکام جدید صادر شده درصد افزایش درآمد حقوق ها یکسان نیست، افزود: آن دسته از افرادي که حقوق کمتری دریافت می کنند، درصد بالاتری از معمول 12 درصد شامل آن ها مي شود. به گفته منتظر المهدی، در سال جدید بازنشسته ای نداریم که حقوق بازنشستگی وی زیر 1 میلیون تومان باشد.
اين مسئول ادامه داد: یکي از اتفاقات خوبی که در سال های اخیر افتاده است یارانه مسکن است كه در حال حاضر به بازنشسته ها پرداخت می شود و این در صورتی است که یارانه مسکن تنها به شاغلان پرداخت می شود و در هیچ جای کشور بازنشسته ها یارانه مسکن دریافت نمی کنند .
وی با اشاره به این که سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مداومت کاری آتش نشان ها را پیگیری کرده است، اظهار کرد: آتش نشان ها با وجود سختی کار، مداومت کاری به آن ها تعلق نمی گرفت که این موضوع را پیگیری و برطرف کرديم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازنشسته - تهران - بازنشستگی - شهرداري - موضوع - یارانه - دریافت - مداومت - پیگیری - پرداخت - بازنشستگان - اعلام - بازنشستگي - ادامه - اشاره - مديرعامل - شهرداری -

نظر شما در مورد : ساليانه حدود ٥٠٠ نفر در شهرداري تهران بازنشسته مي شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها