مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5240 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 -ساعت : 15:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده بابل خبر داد:

ارائه طرح مخالفت با انتقال آب خزر به مجلس

مازندشورا: نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مخالفت با پروژه انتقال آب دریای خزر به سمنان، امروز با امضای تعدادی از نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان مازندران، تهیه و به هیات رئیسه مجلس ارائه شد.

مازندشورا:

بلدیه| علی نجفی با اشاره به پیامدهای زیست محیطی اجرای چنین طرحی، تصریح کرد: در صورت تصویب این طرح و تبدیل آن به قانون، دولت ملزم خواهد شد که این پروژه را از دستور کار خارج کند.نماینده بابل با اشاره به ارائه لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری از سوی دولت به مجلس و تصویب یک فوریت آن از سوی مجلس، تصریح کرد: متاسفانه مازندران در این لایحه گنجانده نشده است. متاسفانه به دلیل اختلاف نظر نمایندگان استان مازندران در دوره قبلی مجلس، ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان بابلسر از دستور کار خارج شد.
نجفی از نمایندگان استان مازندران در مجلس کنونی درخواست کرد که تجربیات گذشته را تکرار نکنند و ضمن توجه به سوابق موضوع و کارشناسی های انجام شده، همت خود را بر مجاب کردن مسئولین ذیربط به اهمیت و ضرورت تاسیس منطقه آزاد تجاری استوار سازند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فعالیت منطقه ویژه اقتصادی در بندر امیر آباد، فعالیت این منطقه به عنوان پایانه تخصصی انرژی را حائز اهمیت برشمرد و توسعه چنین ظرفیت هایی در سایر شهرهای مرکزی استان را با هدف افزایش تجارت، خواستار شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - استان - تجاری - اشاره - مازندران - نمایندگان - اهمیت - فعالیت - ایجاد - تصریح - ارائه - تصویب - دستور - لایحه - نماینده -

نظر شما در مورد : ارائه طرح مخالفت با انتقال آب خزر به مجلس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها