مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5243 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 -ساعت : 15:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 9 :

بوستان های غربی تهران به ویلچر مجهز شدند

مازندشورا: شهردار منطقه 9 با اشاره به اقدامات و برنامه های متنوع برای رفاه معلولان در سطح شهر و بهره مندی آسان آنان از فضاهای پارکی گفت: بوستان های سطح منطقه به ویلچر مجهز شدند.

مازندشورا:

بلدیه| حمید محسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اهمیت قابل استفاده بودن بوستان های سطح منطقه برای تمامی اقشار و گروه های سنی و همچنین افزایش امکانات در بوستان های سطح منطقه برای معلولان ، مدیریت شهری طرح های متنوعی را دنبال می کند.
وی افزود: برای رفاه حال معلولان در سطح منطقه ، مناسب سازی محل های ورود و خروج بوستان ها با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اقدام است و مراحل پایانی خود را طی می کند.
شهردار منطقه 9 ادامه داد: در ادامه این اقدامات ، تجهیز بوستان ها به ویلچر در دستور کار قرار گرفت و براساس وسعت بوستان ها تعداد این ویلچر ها نیز متغیر است به طوری که 4 دستگاه ویلچر در بوستان المهدی (عج) و در بوستان های آزادی ، کوکب ، شمشیری ، فتح و هاشمی هر کدام 2 دستگاه و یک دستگاه هم در بوستان معلم قرار گرفت.
محسنی اذعان داشت: طرح های عمرانی ، ترافیکی و امور شهری در سطح بوستان ها از ابتدای سالجاری براساس برنامه ریزی منظمی پیگیری شد و در حال حاضر این بوستان ها جهت رفاه ناتوانان جسمی و حرکتی به ویلچر مجهز شده است.
شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: جمع آوری و رفع ، حذف زوائد فیزیکی معابر داخلی بوستان ها از جمله اقداماتی است که برای تسهیل عبور و مرور معلولان بصورت مستمر انجام می شود.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بوستان - منطقه - ویلچر - دستگاه - معلولان - شهردار - براساس - محسنی - فیزیکی - ادامه -

نظر شما در مورد : بوستان های غربی تهران به ویلچر مجهز شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها