مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5247 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 08:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چهارمین نشست دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران

مازندشورا: چهارمین نشست از دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با هدف جمع‌بندی نشست‌های پیشین و هم‌اندیشی با حاضران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دفتر نهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تحت‌عنوان «حق مشخص به شهر مشخص» در چهارمین نشست خود به جمع‌بندی نشست‌های پیشین و هم‌اندیشی با حاضران خواهد پرداخت.

در این نشست اساتیدی از جمله دکتر پرویز پیران به عنوان دبیر علمی، دکتر مراد ثقفی، خانم فیروزه صابر، دکتر مظفر صرافی و دکتر علی طیبی خضور خواهند داشت.

این جلسه روز دوشنبه ۲۵ مردادماه از ساعت ۱۴ بعداز ظهر در سالن کنفرانس شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک ۵۱، برگزار خواهد شد.

گفتنی است نشست نخست این دفتر مورخ ۱۴ تیرماه با حضور دکتر بابک داورپناه در این شرکت برگزار و نشریه هفت شهر با عنوان حق مشخص به شهر مشخص با حضور برخی از پدیدآورندگان مطالب ویژه نامه رونمایی شد، نشست دوم نیز با هدف بررسی نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران با سخنرانی علی طیبی، مدیرعامل مجمع حق بر شهر ۲۸ تیرماه برگزار شد. سومین نشست نیز با محوریت فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر در تهران ۱۱ مرداد برگزار می‌شود./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برگزار - عمران - بهسازی - نشست‌های - تیرماه - تهران - عنوان - چهارمین - شهرسازی - موضوعی -

مطالب مرتبط با : چهارمین نشست دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران
نظر شما در مورد : چهارمین نشست دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها