مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5251 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 17:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس اداره راه و شهرسازي نوشهر خبرداد :

ايمن سازي محور ارتباطي كجور شهرستان نوشهر

مازندشورا: رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نوشهر از اقدامات گسترده ايمن سازي در سطح محور ارتباطي " دوآب _ كجور _ كديرسر" اين شهرستان توسط عوامل راهداري خبر داد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سهيل درويش ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: شهرستان نوشهر به دليل شرايط جغرافيايي و جاذبه هاي فراوان گردشگري همواره پذيراي مسافران بي شماري است كه به اين منطقه رفت و آمد كرده و از مواهب طبيعي آن استفاده مي كنند. وي تصريح كرد : از اين رو محورهاي ارتباطي اين شهرستان در طول سال علي الخصوص ايام تعطيلات پر ترافيك و پر رفت و آمد بوده كه در ميان نيزمحورهاي روستايي و ييلاقي اين منطقه نيز از اين قضيه مستثني نيست.

مهندس درويش ادامه داد  : از این رو ایمن سازی محورهای این شهرستان از اولویت های کاری این اداره محسوب میگردد .

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نوشهر به محور کوهستانی کجور اشاره و عنوان نمود : باتوجه به حجم تردد و وجود روستاها و مناطق گردشگری و طبیعی می طلبد تا شرایط مطلوبي جهت تردد کاربران در سطح این محور فراهم آید ، از این رو با هماهنگی مدیریت راهداری این اداره کل و بسیج امکانات و تجهیزات این اداره فععالیت های گسترده ایمن سازی محور کجور در فاز اول (محدوده آستانکرود تا نهالستان بطول 12 کیلومتر ) در دستور کار قرار گرفت .

مهندس درویش درخصوص اقدامات ایمن سازی در سطح محور مذکور اظهار داشت : تعریض و حذف پیچ های خطرناک ،شانه سازی و ریزش برداری ،جمع آوری سنگهای معلق،بهسازی و شست و شوی علائم،لایروبی دهنه آبروها ،ایجاد ریسه خاکی در نقاط پرتگاهی و .... از جمله اقدامات راهداری و ایمن سازی بوده که در سطح محور کجور به اجرا درآمد.

گفتنی است "رستم سیاسرانی "بخشدار کجور نیز با ارسال نامه ای از زحمات مهندس درویش و تمام کارکنان و راهداران خدوم شهرستان نوشهر به جهت اقدامات مذکور در سطح محور ارتباطی" دوآب _ كجور _ كديرسر"  تشکر و قدردانی نمود .

 

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - شهرستان - نوشهر - مهندس - اقدامات - شهرسازي - درویش - مذکور - راهداری - درويش - ارتباطي - اظهار - منطقه -

مطالب مرتبط با : ايمن سازي محور ارتباطي كجور شهرستان نوشهر
نظر شما در مورد : ايمن سازي محور ارتباطي كجور شهرستان نوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها