مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5261 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 10:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان ورزش شهرداری خبر داد

اجرای کمپین «ورزش برای همه» حداقل دو بار در سال

مازندشورا: رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای کمپین «ورزش برای همه» حداقل دو بار در سال خبر داد و گفت: با وجود زیرساخت های موجود، ورزش همگانی باید در سبد خانوار قرار گیرد.

مازندشورا:

بلدیه|محمد رضایی با اشاره به کمپینی که اخیرا در سازمان ورزش شکل گرفته است، گفت:  این کمپین با حضور کمیته ملی المپیک، سازمان ورزش، زیباسازی و خدمات شهری شهرداری تهران شکل گرفت و سیاست گذاری شد. وی با اعلام این که سازمان ورزش شهرداری تهران قبل از تشکیل این کمپین برنامه های دیگری نیز برای فرهنگ سازی شهروندان داشته است، اظهار کرد:  یکی از سیاست هایی که در این کمیته در نظر گرفته شد بهترین زمان برای اجرای کمپین ورزش برای همه بود.
رئیس سازمان ورزش با اعلام این که بهترین زمان برای تبلیغات ترویج ورزش همگانی در سطح شهر مصادف با المپیک ریو در نظر گرفته شد، اظهار کرد:  در این زمان توجه مردم به ورزش بسیار زیاد است و از این طریق می توان از ورزشکاران کشورمان حمایت کنیم که خوشبختانه این موضوع رضایت شهروندان را نیز به همراه داشت .رضایی با بیان این که این کمپین در تمام کشور به عنوان الگو قرار گرفت، افزود:  خوشبختانه انعکاس اجرای این کمپین در تهران موجب اجرایی شدن آن در برخی استان ها نیز شد.
این مسئول با اعلام این که یکی از اهداف کمپین «ورزش برای همه» نهادینه شدن ورزش همگانی در ذهن شهروندان است، اذعان کرد: در تمام مناطق بنرها و تابلوهایی به تبلیغ و ترویج ورزش همگانی اختصاص داده شد.
وی با اعلام این که یکی از آیتم های جامعه بشری امروز قرار دادن ورزش در برنامه روزانه است، ادامه داد: ورزش روزانه و همچنین تغذیه صحیح، 14 سال به عمر هر فرد اضافه می کند.
رئیس سازمان ورزش با بیان این که به همت شهردار محترم تهران  زیرساخت های لازم در شهر فراهم شده است، گفت:  560 زمین چمن، 320 مجموعه ورزشی و 2200 بوستان  همه  با هدف قرار گرفتن ورزش در سبد خانوار، مهیا است و در واقع ضرورت دارد خانواده ها برای ارتقای سلامت خود باید به مقوله ورزش اهمیت بیشتری بدهند.
رضایی در پایان از اجرای کمپین «ورزش برای همه» حداقل دو بار در سال خبر داد و گفت: در کمیته  مذکورتصمیم گرفته شد که این کمپین حداقل 2 بار در سال اتفاق بیفتد تا ذهن مردم را درگیرو به توسعه و ترویج ورزش همگانی کمک شایانی کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپین - اعلام - همگانی - گرفته - تهران - اجرای - رضایی - شهروندان - حداقل - شهرداری - ترویج - روزانه - بهترین - برنامه - کمیته - المپیک - سیاست - اظهار -

نظر شما در مورد : اجرای کمپین «ورزش برای همه» حداقل دو بار در سال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها