مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5271 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سابق سازمان ثبت احوال مطرح کرد

صدور ۲.۵ میلیون کارت هوشمند ملی در کشور

مازندشورا: رئیس سابق سازمان ثبت احوال گفت: تاکنون ۲.۵ میلیون کارت هوشمند ملی صادر شده که قرار است به ۱۰ میلیون برسد.

مازندشورا:

بلدیه| سید علیرضا آوایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در زمانی که در سازمان ثبت احوال مشغول بودم با مجموعه‌ای از کارکنان آشنا شدم که توقع و انتظاراتی داشتند که به برکت حسن تقدیر و دلسوزی وزیر کشور شخصی فرهیخته و متدین به این سمت انتخاب شده است.
وی ادامه داد: از بدو تشکیل سازمان تاکنون پروژه کارت هوشمند ملی پیشرفت خوبی داشته، 2.5 میلیون کارت صادر شده و ما در تلاشیم به 10 میلیون برسانیم.
وی ادامه داد: در خدمت رسانی به مردم تاحدودی تسریع اتفاق افتاده البته در برخی استان‌ها نیاز به سرعت بیشتری داریم و در برخی استان‌ها وضعیت مطلوب است اما هنوز به نقطه مطلوب در استان‌های بزرگ نرسیده‌ایم اما روند رو به جلو است.
رئیس سابق سازمان ثبت احوال ادامه داد: در امور حقوقی دستورالعمل‌ها مطقن و شفاف‌تر شد و برخی گره‌های کاری برطرف و بازبینی شد.
وی همچنین از رئیس جدید سازمان ثبت احوال درخواست کرد، مدیران کل استان‌ها از درون سازمان انتخاب شوند و این امر استمرار یابد چون باعث خودباوری و ایجاد انگیزه در آنها می‌شود.
آوایی  گفت: در جهت بهبود معیشت همکاران قدمهایی برداشته شده گرچه به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم اما همکاران راضی هستند و نیمی از پرسنل 7 هزار نفری سازمان را ایثارگران تشکیل می‌دهند که ما در حمایت از آنها هم به خوبی عمل کرده‌ایم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احوال - استان‌ها - مطلوب - ادامه - میلیون - همکاران - نرسیده‌ایم - تشکیل - هوشمند -

نظر شما در مورد : صدور ۲.۵ میلیون کارت هوشمند ملی در کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها