مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5272 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 13:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون نظارت شوراي اسلامي شهر تهران خبر داد

پايش معضلات شهري با بررسي 6 هزار پرونده در حوزه شهرسازی

مازندشورا: معاون نظارت شوراي اسلامي شهر تهران از پايش معضلات شهري با بررسي شش هزار پرونده در حوزه شهرسازي خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عباس جديدي در نشست خبري تصريح كرد:پيگيري هاي صورت گرفته در حوزه شهرسازي منجر به اصلاحات اساسي در پايش طرح تفصيلي شد به طوري كه با توجه به بخش عمده پرونده هاي شهرسازي ،رسيدگي به آنها موجب افزايش رضايتمندي شهروندان شده و با نامه نگاري به حدود ٧٠٠مورد تخلف رسيدگي شد.
جديدي با بيان اينكه اقتصاد شهري محور اصلي مديريت شهري است،تاكيد كرد:نبايد با نظارت، شخصي برخورد شود چرا كه نظارت ،حراست و بازرسي نيست بلكه نظارت چراغ راه مديريت شهري است و به عنوان يك بازوي پر قدرت در كنار دستگاه اجرايي قرار دارد.
اين عضو كميسيون حقوقي و نظارت شوراي اسلامي شهر تهران خاطر نشان كرد:طرح ها و لوايح مصوب در شورا همانند فرزندان حوزه نظارت هستند كه وظيفه داريم در بعد نظارت،اجراي دقيق آن را پيگيري كنيم.
وي با تاكيد بر اينكه با راي مستقل به شوراي شهر آمده ام تصريح كرد: در مواردي شاهد هستم كه برخي تذكرات رنگ شخصي و حزبي به خود گرفته اند در حالي نبايد با نظارت شخصي برخورد شود.
جديدي همچنين در پاسخ به سوالي در خصوص انتشار كتابهايش اظهار كرد:من با مشكل چاپ مواجه هستم در حالي كه ٦٠٠هزار متقاضي چاپ وجود دارد و اين در حالي است كه كتاب آموزش نماز در چاپ سوم و كتاب من و نماز و نياز در چاپ چهارم قرار دارند.
وي همچنين در خصوص تذكر رييس شوراي شهر در جلسه پيشين شورا اعلام كرد:تذكر عرف است و رييس شورا همانند يك مربي كه از دور نظاره گر رفتار بازيكنان است مي تواند تذكر دهد و تذكر رييس شورا از باب دلسوزي بود كه از اين تذكرها سپاسگزاريم و البته اين تذكر خطاب به همه بود.
جديدي در پاسخ به پرسشي در خصوص اختصاص يك زمين در منطقه ١٣براي ساخت مركزي براي نگهداري كودكان بي سرپرست ،اعلام كرد: شايعات در اين خصوص تنها ظلمي در حق كودكان كار و ايتام است و از شش ماه قبل ،پروژه آغاز شده است و گود برداري شده و سند و زمين آن متعلق به شهرداري است.
عضو كميسيون حقوقي و نظارت و شوراي اسلامي شهر تهران همچنين در خصوص گزارش حسابرسي ها گفت :٨٠ درصد آنچه تخلف عنوان شد در خصوص بيمه ،ماليات و دارايي بود و پاسخ هايي براي آن وجود داشت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نظارت - شوراي - جديدي - اسلامي - همچنين - تهران - برخورد - كميسيون - عنوان - اعلام - كودكان - نبايد - همانند - حقوقي - اينكه - پيگيري - تصريح - پرونده - گرفته - شهرسازي - مديريت - رسيدگي - تاكيد -

نظر شما در مورد : پايش معضلات شهري با بررسي 6 هزار پرونده در حوزه شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها