مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5274 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 مرداد 1395 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در ۳ سال گذشته

مهرآبادی خبر داد:

افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در ۳ سال گذشته

مازندشورا: وی با اشاره به اینکه در دولت گذشته یک میلیون و ۱۰ هزار واحد افتتاح شده است، افزود: در دولت یازدهم به این شیوه عمل می‌کنیم که اول واحدها تحویل متقاضیان می‌شود بعد افتتاح می‌کنیم تا پروسه تحویل هم انجام شده باشد

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت را و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی ضمن اعلام خبر افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت به ساخت ۲ میلیون و ۲۱۵ هزار واحد مسکن مهر و قرارداد بسته شده با بانک‌های عامل اشاره کرد و گفت: تاکنون از این تعداد یک میلیون و ۹۱۰ هزار واحد به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۷۲۰ هزار واحد به افتتاح رسیده است، افزود: فاصله این دو رقم، واحدهایی است که تمام شده اما خدمات زیربنایی ندارد اما سعی ما این است که تاپایان سال خدمات زیربنایی این واحدها هم به پایان رسیده و عدد افتتاح را به ۲ میلیون واحد برسانیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اعلام اینکه در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد افتتاح می شود، به مهر گفت: البته این افتتاح‌ها تا اواسط مهرماه به طول می‌انجامد زیرا پروژه ها در حدود ۲۵ استان پراکنده هستند.

مهرآبادی با بیان اینکه با افتتاح این واحدها، عدد افتتاح‌ها در دولت یازدهم به ۸۰۰ هزار واحد می رسد، گفت: در سه سال دولت یازدهم بطور متوسط هر سال ۲۶۰ هزار واحد افتتاح شده است که تلاش داریم این عدد را به یک میلیون واحد برسانیم.

وی با اشاره به اینکه در دولت گذشته یک میلیون و ۱۰ هزار واحد افتتاح شده است، افزود: در دولت یازدهم به این شیوه عمل می‌کنیم که اول واحدها تحویل متقاضیان می‌شود بعد افتتاح می‌کنیم تا پروسه تحویل هم انجام شده باشد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اعلام اینکه درسال گذشته ۲۹۲ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد، گفت: در حال حاضر عدد افتتاح‌های  ما ۷۱۰ هزار واحد است که امیدواریم به برنامه ای که هدفگذاری کردیم نزدیک شویم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افتتاح - میلیون - اینکه - یازدهم - مهرآبادی - واحدها - رسیده - گذشته - شهرسازی - اعلام - برسانیم - افتتاح‌ها - تحویل - می‌کنیم - زیربنایی - پایان - اشاره - افزود - خدمات - تاکنون -

مطالب مرتبط با : افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در ۳ سال گذشته
نظر شما در مورد : افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت/ بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در ۳ سال گذشته

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها