مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5281 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 -ساعت : 15:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 20:

بهسازی مدارس استثنایی جنوب تهران در اولویت

مازندشورا: شهردار منطقه 20 ازآغاز فعالیت های عمرانی و بهسازی محیطی در مدارس استثنایی این منطقه جنوبی خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: در راستای رسیدگی و حمایت از مراکز آموزشی، بهسازی 7 مدرسه استثناییآغاز شده است و تا نیمه شهریور ماه به پایان می رسد.
صفوی با اشاره به اینکه مدارسی که شرایط ویژه دارند در اولویت هستند، افزود: بهسازی مدارس استثنایی در قالب فعالیت های عمرانی و تجهیزی در مدارس قدسی موفقیان، اقدس موفقیان، الهام، حضرت عبدالعظیم(ع)، دانش، ترنم، طاهر در حال اجراست و مدارس استعدادهای درخشان نیز در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: طرح حمایت از مدارس و مراکز آموزشی به دنبال رویکرد اجتماعی مدیریت شهری عملیاتی شده و در یک دهه اخیر اقدامات موثر و سازنده ای در اماکن آموزشی انجام شده است تا دانش آموزان در محیط مناسبی به کسب علم و دانش بپردازند.
صفوی با اشاره به اینکه قشر دانش آموزی تاثیرپذیرترین قشر جامعه برای فرهنگ سازی هستند، تصریح کرد: اجرای طرح های اجتماع محور در مدارس موجب شده تا زمینه تعامل و همکاری با آموزش و پرورش بیش از پیش برقرار شود.
شهردار منطقه 20 یادآور شد: طرح حمایت از مدارس برای بیش از یک صد مدرسه منطقه 20 در حال اجراست که مدارس اسثنایی و استعدادهای درخشان با نگاه ویژه تری انجام می شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدارس - حمایت - منطقه - بهسازی - آموزشی - اجراست - موفقیان - درخشان - اینکه - استعدادهای - مراکز - استثنایی - اولویت - شهردار - مدرسه - اشاره -

نظر شما در مورد : بهسازی مدارس استثنایی جنوب تهران در اولویت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها